Fot. nadesłane

Fot. nadesłane

27 października w centrum handlowym Ogrody w Elblągu odbędzie się specjalna edycja akcji „Bony za paragony”. To stałe wydarzenie w centrum odbywające się w każdą ostatnią, czyli handlową, niedzielę miesiąca. Tym razem na klientów będzie czekać aż 1000 bonów do wydania na zakupy. Dodatkowo będzie można skorzystać z bezpłatnych porad stylistki oraz zarejestrować się na VI Bieg Niepodległości.

Bony za paragony

W najbliższą niedzielę handlową klienci Ogrodów będą mieli szansę zdobyć aż 1000 bonów do wybranych sklepów, każdy na kwotę 20 zł. Aby otrzymać bon, należy w niedzielę 27 października w godz. 11:00-19:00 w punkcie promocyjnym (obok salonu Rossmann) okazać paragony za zakupy według następujących zasad:

  • Zrób zakupy za 100 zł (wszystkie sklepy poza hipermarketem Carrefour i stoiskami pasażowymi) – otrzymasz jeden bon.

  • Zrób zakupy za 200 zł (z wyłączeniem stoisk pasażowych). Jeden paragon może pochodzić z hipermarketu Carrefour, ale nie może przekraczać kwoty 100 zł – otrzymasz dwa bony.

  • Zrób zakupy za 300 zł (z wyłączeniem stoisk pasażowych). Jeden paragon może pochodzić z hipermarketu Carrefour, ale nie może przekraczać kwoty 100 zł brutto – otrzymasz trzy bony.

Zakupy powinny być udokumentowane na maksymalnie dwóch paragonach. Regulamin akcji dostępny jest na stronie www.centrumogrody.pl.

Pogotowie modowe

Również w niedzielę, 27 października, na klientów Ogrodów będzie czekać stylistka Ana Pelicana, która w godz. 13:00-17:00 udzieli bezpłatnych porad modowych. Wszystkie osoby, które chciałyby odświeżyć swoją garderobę lub odkryć swój styl, mogą skorzystać z pomocy profesjonalistki. Tym razem Anę Pelicanę będzie można spotkać w salonach: Diverse Woman (poziom 0) i Marilyn (poziom 0).

W tę samą niedzielę będzie można także zarejestrować się na VI Bieg Niepodległości, którego Ogrody są sponsorem głównym. Ponadto w godz. 14.00-18.00 będzie można zasięgnąć porad trenerów Just GYM Ogrody Elbląg, a także obejrzeć pokazy fitness oraz zumby.

Przekaż znajomym