gala-taneczna-cadmans

24 czerwca o godz.18:00 w Teatrze im. Aleksandra Sewruka w Elblągu odbędzie się długo oczekiwana IV Gala Taneczna, podczas której wystąpi ponad dwustu tancerzy, którzy przedstawią swoją całoroczną pracę, zarażą pozytywną energią, emocjami i sprawią, że będziemy długo wspominać ich niesamowite występy.

Tancerze zaprezentują się w różnych stylach poprzez balet, modern, taniec współczesny do jazzu, hip hopu, dancehallu czy afro dance. Nie zabraknie również gorących rytmów salsy oraz mniej popularnych w naszym kraju, ale wykonywanych z wielka pasja taneczną videoclip dance oraz cheerleadingu, miłośniczki kubańskich, latynoskich i orientalnych rytmów również od wielu tygodni przygotowują się do prezentacji. Tego wspaniałego wieczoru czeka na wszystkich mnóstwo niezapomnianych wrażeń a dla ochłody dla uczestników lody za darmo.

Bilety na galę w cenie 20 złotych (do 14 czerwca) oraz 25 złotych (po 14 czerwca) do nabycia w Centrum Tańca Cadmans przy ul. Królewieckiej 21 B oraz w kwiaciarni Romantyczna przy ul. 3 Maja w Elblągu.

Przekaż znajomym