Fot. nadesłane

Fot. nadesłane

„1800 gramów” z Magdaleną Różczką w roli głównej to wzruszający i przepełniony emocjami, polski dramat obyczajowy. Już 14 listopada o godzinie 19.00 w ramach cyklu „Kino na Obcasach” produkcję będzie można zobaczyć przedpremierowo. Dla naszych Czytelniczek mamy podwójne zaproszenie na to wydarzenie. 

Akcja filmu rozgrywa się w Krakowie w przedświątecznej atmosferze. Ewa (Magdalena Różczka), kobieta dla której nie ma rzeczy niemożliwych, szuka nowych opiekunów dla dzieci pozbawionych rodzin. Jest wulkanem energii, potrafi wyważyć każde drzwi i nagiąć każdy przepis, aby im pomóc. Tuż przed Świętami Bożego Narodzenia w jej życiu pojawia się niezwykła dziewczynka – Nutka, niemowlę pozostawione przez matkę. Dla jej dobra Ewa gotowa jest zrobić wszystko, nawet poświęcić siebie, swoją karierę i szansę na miłość… Nie spodziewa się, że wkrótce przez jej życie przetoczy się prawdziwa lawina emocji, na którą nie przygotowało jej nic, czego do tej pory doświadczyła. Czy bezinteresownie ratując jeden mały świat można uratować również siebie?

Bilety na „Kino na Obcasach” można nabyć w kasach biletowych kin oraz online na stronie www.multikino.pl.

Aby zdobyć podwójne zaproszenie na to wydarzenie, wystarczy do jutra – 13 kwietnia, do godziny 13:00 podesłać na adres konkurs@mlodyelblag.pl swoje imię i nazwisko. W temacie maila prosimy wpisać KNO. Zwyciężczyni otrzyma od nas maila zwrotnego z informacją jak odebrać zaproszenie. 

 

Przekaż znajomym