konkurs-fotograficzny-zkm14

Zbliża się, obchodzony w dniach 16 – 22 września – Europejski Tydzień Zrównoważonego Transportu. Przypomnijmy, że tydzień zainicjowany został przez Komisję Europejską w 2002 roku, jako kampania mająca zachęcić mieszkańców miast do zmiany niekorzystnych dla zdrowia przyzwyczajeń i wybrania alternatywnych, ekologicznych środków podróżowania, w tym korzystania z komunikacji miejskiej.

Z tej właśnie okazji, Zarząd Komunikacji Miejskiej w Elblągu wraz z przewoźnikami komunikacji miejskiej, tj.  Arriva Sp. z o.o., Tramwajami Elbląskimi oraz Warbus Sp. z o.o., dzięki wsparciu Agencji Reklamowej CONTACT, zaprasza wszystkich do udziału w konkursie fotograficznym – „ELBLĄSKA KOMUNIKACJA MIEJSKA W OBIEKTYWIE ELBLĄŻAN”.

Prace konkursowe można zgłaszać do 15 września 2014 (włącznie). Czekamy na prace przedstawiające komunikację miejską w Elblągu lub ściśle związane ze zbiorowym transportem  publicznym  w naszym mieście. Na zwycięzców czeka siedem atrakcyjnych nagród, a wśród nich główna – nagroda pieniężna w wysokości 1000 zł.

Zasady są proste – każdy z uczestników, do 15 września może zgłosić do konkursu maksymalnie 3 prace nawiązujące do głównego tematu konkursu – komunikacji miejskiej w naszym mieście. Nie ma znaczenia jakim aparatem, jaką techniką fotografie zostaną wykonane – najważniejszy jest pomysł! Fotografie powinny przyciągnąć wzrok i uwagę odbiorców.

Prace konkursowe można zgłosić poprzez dostarczenie ich w formacie JPG na płycie CD lub DVD wraz z poprawnie wypełnionym formularzem zgłoszeniowym (załącznik do regulaminu konkursu). Formularz ten powinien zostać zamknięty w oddzielnej kopercie.

Do 22 września, Komisja Konkursowa, w skład której wejdą przedstawiciele wszystkich współorganizatorów, wybierze do 7 najciekawszych prac. Nagrody główne to:

I miejsce – nagroda pieniężna w wysokości 1000 zł;

II miejsce – nagroda pieniężna w wysokości 500 zł;

III miejsce – nagroda pieniężna w wysokości 250 zł;

Oprócz tego, wyróżnione mogą zostać cztery prace – ich autorzy otrzymają bilety 30 – dniowe ważne w strefie miejskiej i podmiejskiej.

Regulamin konkursu dostępny jest w Centrum Obsługi Klienta przy ul. Czerwonego Krzyża 2, w Biurze Obsługi Klienta przy ul. Browarnej 90 oraz na stronie www.zkm.elblag.com.pl.

Przekaż znajomym