• 8 grudnia 2021

„Urwana melodia” – pełen chłodu i melancholii teledysk

Utwór jest ostatnim singlem z wydanej w ubiegłym roku nakładem Agory, płyty Roberta Cichego „Dirty Sun”. Po dobrze przyjętych singlach, także tych z Rahimem i Mrozem, a także live sesją z Sosnowskim, Robert Cichy postawił na spokojną balladę, którą stworzył wraz z zaprzyjaźnioną wokalistką Kasai.  

„Gdy tylko napisałem ten utwór, wiedziałem, że musi to być duet z damskim głosem. Pomyślałem o Kasai, bo znamy się od lat i bardzo się cieszę, że po wielu latach współpracy z różnymi artystami, Kasia postawiła podobnie jak ja, na solową drogę. Kiedy napisała tekst i zaśpiewaliśmy to razem, było to dokładnie to, co chciałem osiągnąć w tej piosence. Gitarowy, lekki utwór został doprawiony przez Kasai trudnym i smutnym tekstem, dzięki czemu powstała przejmująca piosenka.” – mówi Robert Cichy 

Do „Urwanej melodii” powstał teledysk w zimowej scenerii, bo jak dodaje Robert Cichy: „Chcieliśmy by klimat tego video był prosty i chłodny, tak jak ten utwór. Zima doskonale oddaje relacje jakie zawarte są w tym kawałku.” Autorem teledysku jest Oskar Sawicki. 

Zobacz także