Zapraszamy wszystkich uczniów

Zapraszamy wszystkich uczniów

Odległy, a jednak zbliżający się początek roku szkolnego 2017-2018 stawia przed rodzicami problem wyboru szkoły. Wszyscy chcemy aby to była ta najlepsza, która zapewni dziecku najlepszy życiowy start.

Dzieci, które rozpoczną w tym roku naukę będą ją kontynuowały w cyklu ośmioletnim. Ważne jest więc aby szkoła była miejscem bezpiecznym, dającym perspektywy wszechstronnego rozwoju dziecka. Korzystnym kryterium wyboru jest nauka w małych grupach klasowych, a dla rodziców zajętych pracą zawodową wszechstronna opieka jaką daje szkoła (świetlica, stołówka).

Takie warunki oferuje Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna w Elblągu. W nowoczesnym, bogato wyposażonym obiekcie prowadzone są wszelkie zajęcia ogólne i artystyczne. Dodatkowe atuty to całkowicie bezpłatna nauka, centralne położenie i obszerny parking dla rodziców.

Właśnie trwają zapisy dzieci, a popołudniami odbywają się bezpłatne zajęcia przygotowawcze dla kandydatów do klasy pierwszej szkoły podstawowej, na które dzieci oraz rodziców serdecznie zapraszamy. Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny tel. (55) 611 40 40.

Zespół Państwowych Szkół Muzycznych w Elblągu

Przekaż znajomym