noc-grozy-szer-plakat

ENEMEF: Noc Grozy – Antywalentynki to nowa świecka tradycja twórców nocnych maratonów w Multikinie, która powstała z myślą o tych, którzy pragną uciec od przesłodzonej formy Walentynek. Tej nocy odcinamy się od różu, pluszu i serduszek, a na wielkim ekranie oglądamy mroczne filmy grozy zamiast kolejnej historii o wielkiej miłości. Ten maraton jest dla wszystkich, którzy kochają się… bać! :)

Podczas maratonu, który odbędzie się 13 lutego br. odbędzie się przedpremierowy pokaz wyczekiwanego filmu „Anioł śmierci”, będącego kontynuacją słynnej „Kobiety w czerni”, która dla przypomnienia również zostanie zagrana tej nocy. Obydwa filmy charakteryzuje ciekawa fabuła osnuta niepokojąca aurą tajemniczości. Ponadto w repertuarze znalazły się: najnowsza część krwawego cyklu o zombie „[REC] 4: Apokalipsa” oraz demoniczna „Annabelle”.

Przedprzedaż biletów rozpocznie się w piątek, 30 stycznia o godzinie 16:00.

Bilety możesz kupić w przedsprzedaży w kinie, w którym odbędzie się dany ENEMEF. Nie ma możliwości zakupu biletów w innym miejscu. Adres kina znajdziesz powyżej w okienku „gdzie”. Kasy są czynne codziennie w godzinach 10-21:30, w dniu imprezy kasy będą oczywiście czynne do godziny rozpoczęcia ENEMEFu.

Możesz także kupić bilety przez internet, korzystając ze stron Multikina.

Bilety w cenie od 25 do 33 złotych.

Maraton rozpoczyna się o 22:00 i zakończy około 5:30.

Przekaż znajomym