Fot. nadesłane

Fot. nadesłane

Po jedenastu latach przygód z Iron Manem, Hulkiem, Kapitanem Ameryką czy Czarną Wdową przyszedł czas na ostateczne rozstrzygnięcie. Kino Światowid zaprasza na ekranizację marvelowskiego hitu Avengers: Koniec gry! już od 24 kwietnia.

Fani poprzednich filmów braci Russo z niecierpliwością oczekują kolejnej, a jednocześnie ostatniej części przygód Superbohaterów. Zniszczony przez Thanosa i pogrążony w beznadziei Wszechświat chyli się ku upadkowi, a Avengersi za cel obierają sobie pokonać szalonego tytana.

Akcja nowego filmu będzie kontynuacją bezpośrednich wydarzeń, które miały miejsce w finale Avengers: Wojna bez granic. Zdobyte przez Thanosa sześć Kamieni Nieskończoności dały mu boską moc, dzięki której zrealizował swój niecny plan i wymazał połowę populacji Wszechświata. Tragiczne zakończenie trzeciej części przygód Superbohaterów nie pozostawiało złudzeń na powstanie kolejnej odsłony. W Koniec gry, jak łatwo się domyślić, nadarzy się okazja na zemstę. Jednak nie będzie to takie łatwe. Superbohaterowie rozproszeni po całym świecie, czy jak Iron Man pozostali w kosmosie, nie wiedzą, kto przeżył atak wroga, a kto zaginął. Ich szeregi zostały mocno przetasowane, a Thanos osiągnął swój cel. Przed nimi ogromne, a wręcz niemożliwe zadanie – pokonać wroga i pozbawić go niszczycielskiej siły. Powstaje tylko pytanie jak? W kinowym uniwersum Marvela znajdujemy teoretyczną odpowiedź na to pytanie, którą jest podróż bohaterów w czasie. Odbicie z rąk Thanosa Kamienia Czasu być może pozwoliłoby herosom odkręcić tragiczne wydarzenia. Fani filmu snują setki teorii i scenariuszy, gdyż sami twórcy niewiele chcą zdradzić.

Czy Avengersi i stojący u ich boku Superbohaterowie zdołają pokonać wroga? Odpowiedź znajdziecie już wkrótce na ekranach kin, a jeśli już dziś chcecie mieć pewne miejscówki – przedsprzedaż w „Światowidzie” właśnie ruszyła.

Weronika Wójcik

Przekaż znajomym