Zapraszamy!

Zapraszamy!

Już w najbliższy weekend w podelbląskich Ogrodnikach odbędzie się wyjątkowa, pierwsza w historii regionu impreza – Mistrzostwa Polski i Puchar Polski w super enduro. Miłośnicy motocyklów i pokonywania nimi wszelkich przeszkód z pewnością będą nie będą zawiedzeni. Start 24 sierpnia o godzinie 10:00.

W zmaganiach weźmie udział niemal 100 zawodników. Jak zapewniają organizatorzy wśród uczestników nie zabraknie krajowej czołówki w tej dyscyplinie sportu, na czele z Emilem Juszczakiem, ubiegłorocznym wicemistrzem świata. Jedną z atrakcji imprezy będzie również półtoragodzinny wyścig KTM, w którym weźmie udział blisko 100 zawodników. Wyścig ten rozpocznie się w niedzielę (25 sierpnia) o 16:00.

Dzień wcześniej 24 sierpnia, odbędą się wyścigi finałowe Mistrzostw Polski i Pucharu Polski. Pierwsze treningi, na które organizatorzy zapraszają również kibiców i miłośników sportów motorowych, rozpoczną się już o 10:00 a zmagania o miano najlepszych wystartują w samo południe. Po ich zakończeniu, organizatorzy zapraszają wszystkich na wyjątkowy piknik rodzinny.

Bilety w cenie 10 zł (na jeden dzień) i 15 zł (na dwa dni) dostępne są przy wejściu na teren imprezy. Dla kibiców, którzy przyjadą samochodami, przygotowano specjalny parking.

Przekaż znajomym