tani-poniedzialek

Dla wszystkich, na każdy film w repertuarze. Kino Światowid osładza poniedziałek biletami w niższej cenie. Taka okazja trafia się tylko raz w tygodniu. Tym razem do wyboru są trzy filmy.

Czy wiesz już, że w poniedziałki bilety do kina Światowid kosztują tylko 11 (2D) i 15 (3D) złotych? To dobry pretekst, żeby znaleźć trochę czasu na obejrzenie najnowszych filmów również w tygodniu.

W najbliższy poniedziałek, 19 maja można wybierać spośród kilku filmowych nowości. A wśród nich jest „Powstanie Warszawskie” czyli pierwszy na świecie film fabularny zmontowany w całości z materiałów dokumentalnych, opowiadający o tytułowym wydarzeniu poprzez historię dwóch młodych reporterów, świadków powstańczych walk.

Nicole Kidman  w najnowszym filmie Oliviera Dahana  wciela się w  Grace Kelly – Księżną Monako, jedną z najbardziej niezwykłych kobiet i ikon XX wieku. Film otwarcia festiwalu filmowego w Cannes – „Grace księżna Monako” można oglądać również w ramach akcji Tani poniedziałek.

Jest również coś dla najmłodszych – to kontynuacja barwnych przygód bohaterów animowanego przeboju z roku 2011 – „Rio 2”. Blu pragnie żyć w mieście, życiem stabilnym i uładzonym, Julię zaś, jego partnerkę, ciągnie do dżungli i szaleństwa. Czy w najnowszej części  animacji znajdą wspólną drogę?

Uwaga! Kino Światowid zastrzega sobie możliwość zmiany cen biletów.

Szczegółowy regulamin programu rabatowego jest dostępny na stronie internetowej www.kino.swiatowid.elblag.pl oraz w kasie Centrum Spotkań Europejskich ŚWIATOWID.

Przekaż znajomym