Fot. CSE "Światowid"

Fot. CSE „Światowid”

Od 21 sierpnia dzieci z zespołu „Blefik” z Centrum Tańca Promyk aktywnie i tanecznie spędzają czas na obozie w Pogorzelicy. 

Blefik to zespół tańca nowoczesnego, który specjalizuje się w hip-hopie. Od niedzieli dziewczyny z zespołu szlifują swój warsztat taneczny. Zajęcia ogólnorozwojowe, ćwiczenie techniki tańca, nowe choreografie czy stretching odbywają się niemal każdego dnia.

Pierwsze treningi poprowadził Łukasz „ŁUKSI” Kukulski (SPOKO Zielona Góra). Łukasz wraz z grupą „Spoko” był mistrzem Polski dwóch federacji (IDO oraz Hip Hop International) oraz wicemistrzem Świata federacji IDO. Reprezentował Polskę na Mistrzostwach Świata w Las Vegas oraz odbył miesięczne szkolenie w Los Angeles w „Debbie Reynolds Dance Studio”, gdzie pobierał lekcje od wybitnych choreografów, takich jak: Kreus Lay, Tony Czar, Jayson Wright, Gigi Torres, Anthony Thomas, Tricia Miranda, Miss Prissy czy Marty Kudelka. Łukasz współpracował z największymi polskimi stacjami telewizyjnymi: TVP I, TVP II, TVN, Polsat, Disney XD.

Poza intensywną pracą dziewczyny mają też czas na relaks. Uczestnicy korzystają z położonego na terenie ośrodka basenu, boiska do gry w siatkówkę czy ogromnego placu zabaw z torem przeszkód. Obóz to także okazja do integracji i poznania nowych osób o podobnych zainteresowaniach. Oprócz „Blefika” w zajęciach uczestniczą tancerki z Trzcińska-Zdroju, Tczewa oraz grupa akrobatów sportowych z Gorzowa Wielkopolskiego. Obóz potrwa do 30 sierpnia.

Zdjęcia z obozu można obejrzeć w galerii. 

Przekaż znajomym