Bilety dostępne w kasie kina

Bilety dostępne w kasie kina

Klasyczne animacje dopasowane do najmłodszych. Konkurs z upominkami i pamiątki z pierwszej wizyty w kinie. To wszystko czeka na najmłodszych widzów, którzy w najbliższą sobotę (20 maja) o godz. 12:00 zawitają do Kina Światowid na Filmowe poranki.

Od marca do czerwca, raz w miesiącu, w sobotę, o godzinie 12.00 wszystkie dzieci od lat 3 mają okazję poznać magię kina oglądając bohaterów ulubionych bajek. W trakcie około godzinnego seansu na światowidowym ekranie będzie można zobaczyć takie klasyczne postaci jak Reksio, Koziołek Matołek, Bolek i Lolek. Animacje są wyświetlane według kategorii tematycznych.

Tematem najbliższego spotkania jest sport i zdrowe zwyczaje. W repertuarze: Piesek w kratkę”, „2 koty + 1 pies”, „Bolek i Lolek wyruszają w świat”, „Proszę słonia!” oraz „Reksio”.

Ostatnie, przed wakacjami, spotkanie z Filmowymi porankami odbędzie się 24 czerwca (sobota) o godz. 12:00. Motywem prezentowanych bajek będą straszydła i niezwykłe przygody.

Cena biletu: 10 złotych

Bilety na film można nabyć online lub w kasie Centrum Spotkań Europejskich Światowid. Kasa jest czynna od poniedziałku do piątku od godz. 14.30 do 20.30 (lub 15 minut przed pierwszym seansem). W soboty i niedziele od godz. 11:30 do 20:30. Więcej informacji pod numerem: (55) 611 20 56/76 lub pisząc na adres:kino@swiatowid.elblag.pl.

Przekaż znajomym