Bilety już w sprzedaży

Bilety już w sprzedaży

Koncert Lady Pank okazała się strzałem w dziesiątkę i dużym sukcesem. Zatem wraz z pubem Sąsiedzi zapraszamy na drugą już odsłonę cyklu „Budzimy Elbląg”. Tym razem o „pobudkę” postarają się nietuzinkowi Bracia Figo Fagot. Koncert odbędzie się 23 kwietnia. Bilety już w sprzedaży.

Koncert podobnie jak poprzedni odbędzie się przy ul Fabrycznej 5. Bilety w cenie 35 zł (przedsprzedaż) oraz 60 zł (wersja vip – miejsca siedzące na antresoli). W dniu koncertu bilety kosztować będą 45 złotych. Wersja biletów vip upoważnia do wejścia poza kolejką, gwarantuje miejsca siedzące oraz oddzielny bar na piętrze. Bilety do nabycia na www.biletomat.pl oraz w Pubie Sąsiedzi ul. 1 Maja 48.

Koncert zespołu ok. godziny 20:30. Cała impreza planowana jest w godzinach od 19:00 do 0:00.

Bracia Figo Fagot to fenomen. Początkowo istniał w tylko w TV, ale na prośby fanów nagrał płytę i zaczął grać prawdziwe koncerty. Alternatywne disco polo grupy zaczęło przyciągać na ich występy tłumy..

Na koncert w nowej sali koncertowej Sąsiadów, który odbędzie się 23 kwietnia, formacja Bracia Figo Fagot przygotowuje specjalną niespodziankę. A znając ich pomysłowość, może być ciekawie.

Przekaż znajomym