Fot. nadesłane

Fot. nadesłane

Przyszli technicy architektury krajobrazu, z Zespołu Szkół Technicznych, uczestniczyli w zajęciach plastycznych w Centrum Spotkań Europejskich „Światowid”. – Uczniowie wykonywali prace oraz elementy dekoracji, poszerzając przy okazji swoją wiedzę o techniki plastyczne – mówi Ewa Bednarska-Siwilewicz, instruktor plastyki w „Światowidzie”.

Jak ciekawie może wyglądać ogród? A jak funkcjonalnie urządzić mieszkanie? Tego właśnie uczą się przyszli technicy architektury i krajobrazu w Zespole Szkół Technicznych. Od 15 maja do 22 czerwca w szkole będzie można oglądać wystawę prac uczniów trzeciej klasy profilu, który jest specjalnością ściśle związaną z projektowaniem przestrzeni wokół człowieka.

W ramach współpracy CSE „Światowid” i Zespołu Szkół Technicznych, młodzież 3 klasy o profilu technik architektury krajobrazu uczestniczyła w zajęciach plastycznych. Uczniowie tworzyli m.in. ceramiczne kafle, struktury na drewnie oraz elementy dekoracji. Rozwijali także swoje umiejętności manualne tworząc ciekawe ceramiczne, drewniane i wiklinowe przedmioty. Podczas zajęć powstało wiele ciekawych prac z wykorzystaniem mas strukturalnych i fakturowych.

Warsztaty prowadziły Agnieszka Szlak z Zespołu Szkół Technicznych i Ewa Bednarska-Siwilewicz z CSE „Światowid”.

Przekaż znajomym