Bilety do nabycia już od poniedziałku

Bilety do nabycia już od poniedziałku

ENEMEF: Noc Batmana przeniesie widzów do niesamowitego i mrocznego świata z kultowych komiksów, gdzie na straży dobra stoi nieustraszony i tajemniczy superbohater. Bruce Wayne skrywając się pod maską i kostiumem nietoperza wykorzystuje swoje nadzwyczajne umiejętności, nieprzeciętną inteligencję i fenomenalne batgadżety, by chronić ludzkość przed bezwzględnym złem.

Podczas maratonu będzie można obejrzeć jeden z najbardziej wyczekiwanych filmów tego roku, w którym Batman staje oko w oko z Supermanem oraz znakomitą trylogię Christophera Nolana.

W repertuarze Maratonu Batmana znalazły się cztery klimatyczne i trzymające w napięciu filmy: „Batman v Superman: Świt sprawiedliwości” zaledwie dwa tygodnie po premierze oraz pełna trylogia Mrocznego Rycerza Nolana: „Batman – Początek”, „Mroczny Rycerz” oraz „Mroczny Rycerz powstaje”.

Maraton odbędzie się 15 kwietnia. Start – tradycyjnie o 22:00. Przedsprzedaż biletów rozpocznie się w poniedziałek, 21 marca o godzinie 16:00. 

Bilety w cenie: 

26 zł
megazniżkowa cena dla Szczęśliwców, którzy otrzymali specjalnego, uprawniającego do zniżki SMSa. Z tym SMSem można kupić dowolną liczbę zniżkowych biletów. Kliknij tutaj po więcej informacji o zniżce SMSowej.
29 zł
dla posiadaczy legitymacji ISIC i ITIC; na jedną legitymację można kupić tylko jeden zniżkowy bilet
29 zł
dla posiadaczy biletów z poprzednich ENEMEFów; z jednym biletem można kupić dowolną liczbę zniżkowych
31 zł
dla gimnazjalistów, licealistów i studentów posiadających ważną legitymację; na jedną legitymację można kupić tylko jeden zniżkowy bilet
33 zł
cena normalna

Przy zakupie biletu kupon na Wielką Dolewkę Coca-Coli gratis!

Przekaż znajomym