Zapowiada się mocne uderzenie

Zapowiada się mocne uderzenie

ENEMEF: Maraton Pitbulla to idealna propozycja dla fanów mocnego kino sensacyjnego. To cała noc w bezwzględnym świecie twardzieli – z brutalnymi zdarzeniami, zaskakującymi zwrotami akcji i ciętymi ripostami. Dla naszych Czytelników mamy pięć pojedynczych zaproszeń na to wydarzenie. 

Doskonała obsada aktorska i wciągająca fabuła oparta na autentycznych wydarzeniach dostarczą wielkich emocji, a charakterystyczny humor zapewni świetną rozrywkę. Wszystko za sprawą mistrza polskich filmów policyjnych – Patryka Vegi i jego fenomenalnej serii „Pitbull”.

W repertuarze znalazły się: Pitbull, Pitbull. Nowe porządki oraz – przedpremierowo tylko na ENEMEFie – Pitbull. Niebezpieczne Kobiety.

Uwaga! Ponieważ piątek 11/11 jest dniem wolnym, tym razem wyjątkowo maraton odbędzie się w czwartek (10 listopada)!

Bilety w cenie od 27 do 33 zł są już do nabycia w kasach kina oraz na www.multikino.pl.

Po więcej informacji, pełny cennik biletów itd. zapraszamy na www.enemef.pl. Na stronie można również:

– zapisać się do listy osób BEZPŁATNIE otrzymujących informacje o zbliżających się ENEMEFach mailem i/lub SMSem,

– wygrać zniżkę: przed każdym ENEMEFem losowanych jest kilka tysięcy osób wśród wszystkich zarejestrowanych na stronie – otrzymują oni specjalnego zniżkowego SMSa, z którym bilety na ENEMEF można kupić ze zniżką nawet do 12 zł!

Więcej szczegółów dotyczących maratonu znaleźć można TUTAJ

Aby wygrać jedno z pięciu pojedynczych zaproszeń, wystarczy do wtorku 9 listopada (do godziny 12:00) podesłać na adres konkurs@mlodyelblag.pl swoje imię i nazwisko. W temacie maila prosimy wpisać „Pitbull”. Zwycięzcy o wygranej i odbiorze nagrody powiadomieni zostaną drogą elektroniczną w dniu rozstrzygnięcia konkursu. 

Przekaż znajomym