noc-step-up

Już jutro w Multikinie maraton ENEMEF z serią Step Up z premierową odsłona najnowszej części tego tanecznego filmu. Start 22:00. Bilety dostępne w kasach Multikina. Sprawdź, czy wygrałeś zaproszenia. 

ENEMEF: Noc Step Up to najbardziej roztańczony maraton tego roku. To także niepowtarzalna okazja, żeby na wielkim ekranie zobaczyć niesamowite układy choreograficzne i posłuchać największych hitów m.in.: Missy Elliot, Kanye Westa czy Jaya Z. Tej nocy przeniesiesz się do świata tańca, marzeń, miłości, przyjaźni i dobrej zabawy dzięki serii Step Up.

W repertuarze Maratonu Step Up poza premierowym pokazem „Step Up 5 All In 3D”, znalazły się trzy poprzednie części serii: „Step Up 4 Revolution 3D” z zapierającymi dech w piersiach ulicznymi popisami tanecznymi, „Step Up 3D”, który powstał przy wykorzystaniu techniki trójwymiarowej, dzięki czemu możemy poczuć się jak na parkiecie, „Step Up 2” wypełniony muzyką, która każdego porwie do tańca.

Bilety w cenie:

– 21 zł: cena ulgowa: dla kilku tysięcy osób, wylosowanych wśród wszystkich, którzy zarejestrowali się na www.enemef.pl – dostaną oni specjalnego zniżkowego SMSa, który uprawnia do nabycia dowolnej liczby biletów w cenie 21 zł każdy

– 24 zł: cena zniżkowa: z legitymacją ISIC, ITIC

– 25 zł: cena zniżkowa: z biletem z poprzedniego ENEMEFu można kupić dowolną liczbę zniżkowych

– 26 zł: cena ulgowa: z ważną legitymacją uczniowską lub studencką

– 29 zł: cena normalna

Maraton rozpocznie się o 22:00 a planowane zakończenie przewidziane jest na 5:30 rano. Każdy, kto chciałby wziąć w nim udział a nie ma skończonych osiemnastu lat, powinien mieć ze sobą stosowną zgodę od opiekuna prawnego. Wzór tej zgody znajduje się na stronie organizatora http://enemef.pl/repertuar.php?idM=64

W specjalnym konkursie organizowanym przez naszą redakcję rozdaliśmy w sumie siedem zaproszeń na to wydarzenie. Jedno podwójne otrzymała Katarzyna Osojca, z kolei pięć pojedynczych wejściówek otrzymali: Karol Cyprus, Malwina Cyprus, Magdalena Olszyńska, Iwa Rokolska oraz Żaneta Nowak. Wszystkim laureatom gratulujemy! Potwierdzenie wygranej wysłaliśmy drogą elektroniczną.

Przekaż znajomym