Fot. nadesłane

Fot. nadesłane

Ostatni weekend miesiąca w CH Ogrody to dawka atrakcji dla wszystkich Klientów. Właśnie wtedy centrum zaprasza do udziału w projekcie Pomaganie przez Ubranie, na Pogotowie Modowe i akcję Bony za Paragony.

W weekend 23–25 marca warto zaplanować wizytę w CH Ogrody – na klientów czeka wówczas szereg atrakcji i specjalnych promocji.

Już w piątek 23 marca rusza akcja Pomaganie przez Ubranie. Jeszcze nigdy wiosenne porządki w szafie nie były tak dobre! Wszystkie ubrania, zebrane w dniach 23–25 marca w specjalnym punkcie na terenie centrum, zostaną przekazane osobom potrzebującym. A CH Ogrody, za każdy oddany kilogram odzieży, przekaże 0,5 zł podopiecznym Fundacji Elbląg.

Nie wiesz w czym dobrze wyglądasz? Gubisz się w morzu najnowszych trendów? To właśnie dla Ciebie jest Pogotowie Modowe – bezpłatne konsultacje naszej stylistki – Any Pelicany. W każdą ostatnią niedzielę miesiąca spotkasz ją w wybranych sklepach CH Ogrody, gdzie pomoże Ci dobrać garderobę dopasowaną do Twojej figury i stylu życia. W niedzielę, 25 marca, Ana Pelicana zaprasza do salonów Carry i Camaieu.

A gdyby tak w nagrodę za zakupy, móc zrobić jeszcze więcej zakupów? Marzenie? Niekoniecznie! CH Ogrody, zaprasza na koniec miesiąca do zabawy Bony za Paragony – za zakupy na min. 100 złotych na stanowisku promocyjnym przy salonie Empik można odebrać vouchery na kolejne zakupy. Akcja trwa w sobotę 24 marca i niedzielę 25 marca. Regulamin dostępny na www.centrumogrody.pl

Przypominamy, że w niedziele: 8, 15 i 22 kwietnia Centrum Handlowe Ogrody zaprasza do klubu Just Gym (czynny 24h), Multikina (godz. 9.00–22.15) oraz restauracji, kawiarni: Grycan i Carte d’Or, sal zabaw: Kinderplaneta i Fun Park oraz do salonu prasowego Kolporter – w godz. 10.00–20.00.

Przekaż znajomym