Będzie moc!

Będzie moc!

W czwartek 18 października miłośnicy mocnego uderzenia i konkretnych gitarowych riffów będą mieli wieczór dla siebie w elbląskiej Mjazzdze. Na scenie wystąpią trzy zespoły, z których dwa promować będą koncertowo swoje najnowsze wydawnictwa płytowe.

CHASSIS to grupa z prawie 20-letnim doświadczeniem. W swojej karierze grała setki koncertów zarówno na scenach małych klubów jak i wielkich hal i festiwali przed wielotysięczną publicznością. Wielokrotnie uczestniczyli i zdobywali laury na imprezach gromadzących najlepsze polskie zespoły rockowe. O jakości ich grania niech świadczy chociażby fakt, że zostali zaproszeni by otwierać koncert takich światowych gigantów jak Mastodon, Motorhead czy Iron Maiden.

Grupa Chassis łączy swoje umiłowanie do mocnego, gitarowego grania z dużym poczuciem humoru i luźnym podejściem do tej muzycznej przygody, co odzwierciedla się w zwykle humorystycznym traktowaniu swoich występów i swobodnym kontakcie z publicznością. Elbląski występ będzie okazją do zaprezentowania materiału z najnowszego albumu Chassisów.

MECHANISM  zasłużył przez lata konsekwentnie pracował nad swoim brzmieniem i siłą przekazu, czym zasłużył na najwyższe uznanie swoich fanów i słuchaczy mocnego, rockowego grania. Ich wysiłek został doceniony ostatnio przez jeden z najlepszych polskich zespołów rockowych Riverside, od których dostali zaproszenie do wspólnej europejskiej trasy koncertowej. Zagrają w Niemczech, Hiszpanii, Portugalii, Anglii, Francji, Holandii i Czechach. Zanim to jednak nastąpi 27 października koncertową premierę będzie miała nowa płyta zespołu zatytułowana „Entering The Invisible Light”. Tymczasem elbląska publiczność będzie miał okazję wysłuchać tego materiału przedpremierowo!

Jako support podczas czwartkowego koncertu wystąpi VEIRA, czyli grupa, której liderką jest Weronika Gabryelczyk. Veira to połączenie muzyki gitarowej z elektroniką. Rockowy pazur i transowe momentami podkłady electro dają mocną mieszankę, a Weronika nie tylko śpiewa, ale dodaje do tej mieszanki mocne riffy grane na saksofonie!

Mjazzga, 18-10-2018 godz. 19:00
Bilety w cenie 25 zł

Więcej na www.mjazzga.pl
Następne koncerty:
22-10 Shanna Waterstown (USA blues)
23-10 Wojtek Justyna TreeOH! (Pl,De,A,P jazz funk)
26-10 The Nierobbers (piosenka turystyczna)
27-10 Helaine Vis (singer songwriter)

Przekaż znajomym