Premiery w Multikinie

Premiery w Multikinie

Od 14 września Multikino zaprasza m.in. na pokazy premierowe: komedię twórców „Planeta Singli” -„Juliusz” z Wojtkiem Mecwaldowskim w roli głównej, „Smak zemsty. Pepermint” –historię zranionej matki, zdolnej do najgorszego oraz kontynuację kultowej serii„Predator”.  W ramach wydarzeń specjalnych w Multikinie zobaczyć będzie można (17 września) KONCERT Andre Rieu: Amore – Mój hołd dla miłości. 

Już od dziś w Multikinie oglądać można także „Czarne bractwo” Spike’a Lee – prawdziwą historię śledztwa mającego na celu przeniknięcie w struktury Ku Klux Klanu opowiedzianą z przymrużeniem oka.Więcej na temat filmu oraz trailer znajdziesz TUTAJ.

Na ekranach również historia szczęśliwej matki i żony, której zabójcy działający na zlecenie potężnego kartelu zabijają jej córeczkę i męża. Przez lata przy życiu utrzymywała ją jedna myśl – że pewnego dnia sprawiedliwość dosięgnie tych, którzy odpowiadają za śmierć jej bliskich. Aby mieć pewność, że tak się stanie – postanawia wziąć sprawy w swoje ręce… Więcej o filmie i trailer TUTAJ.

Tymczasem warto zdać sobie sprawę, że najgroźniejsi łowcy wszechświata są silniejsi, mądrzejsi i bardziej śmiercionośni niż kiedykolwiek wcześniej, ulegli bowiem modyfikacji genetycznej, wzbogacając się o DNA innych gatunków. Reżyser Shane Black („Iron Man 3”) przedstawia widowiskowy film science fiction, który rewolucjonizuje serię o Predatorze. Tym razem spektakularne polowanie przenosi się z odległych zakątków kosmosu wprost na ulice niewielkiego miasteczka na amerykańskiej prowincji. Więcej o filmie „Predator” – najnowszej odsłonie kultowego już obrazu przeczytać można TUTAJ.

Na koniec coś dla miłośników dobrego humoru i polskich produkcji – przezabawna kreacja Wojtka Mecwaldowskiego, znakomici aktorzy i teksty, napisane przez życie – Multikino zaprasza od 14 września na film „Juliusz”, najnowszą komedię twórców „Planety Singli”, do której scenariusz napisali polscy stand-uperzy: Abelard Giza i Kacper Ruciński. Więcej TUTAJ

Zapraszamy do Multikina i życzymy miłego odbioru.

 

 

Przekaż znajomym