Zapraszamy!

Zapraszamy!

Jeden z największych zespołów świata po raz pierwszy dzieli się swoją historią! „Coldplay”: A Head Full of Dreams” 14 listopada tylko w Multikinie. Dla naszych Czytelników mamy podwójne zaproszenie na to wydarzenie ufundowane przez Multikino. 

„Coldplay: A Head Full Of stars” pokazuje niesamowitą podróż Coldplay od skromnych początków do stadionowej supergrupy. Reżyser Mat Whitecross skupia się na występach na żywo i materiałach zza kulis dokumentujących światową trasę koncertową „A Head Full of Dreams”. W filmie zaprezentowano także niepokazywany nigdzie wcześniej materiał archiwalny rejestrowany przez ponad 20 lat. Produkcja zestawia spektakularne wykonania kultowych utworów, takich jak „Fix You” i „Viva La Vida”, z prywatnymi momentami nagranymi po koncertach. Tego wyjątkowego jednorazowego wydarzenia kinowego nie można przegapić!

„Coldplay”: A Head Full of Dreams” będzie można zobaczyć 14 listopada o godz. 20.00

Ceny biletów: 24 zł/z biletem na film „Bohemian Rhapsody”: 19 zł/Bilet z M!Kartą płacąc BLIKIEM: 14,90 zł

Bilety dostępne od 19 października w kasach biletowych lub online na stronie Multikina www.multikino.pl.

Dla naszych Czytelników mamy podwójne zaproszenie na to wydarzenie. Aby je zdobyć, wystarczy do 12 listopada podesłać na adres konkurs@mlodyelblag.pl swoje imię i nazwisko. Zwycięzca otrzyma od nas informację zwrotną z potwierdzeniem wygranej i specjalnym kodem, który upoważniał będzie do odbioru zaproszenia w kasie kina.

Jednocześnie informujemy, że Państwa dane nie są w żaden sposób przechowywane i przetwarzane i służą jedynie do przeprowadzenia konkursu, po czym – po jego rozstrzygnięciu, są trwale usuwane. 

Przekaż znajomym