Fot. nadesłane

Fot. nadesłane

Po bardzo dobrze przyjętym klipie do singla „Lajki”, łódzka Coma prezentuje nowy obrazek. Tym razem są to „Proste Decyzje”. Teledysk w reżyserii Tadeusza Śliwy. Zapraszamy do ob

Fakt, że ten właśnie utwór został wybrany na kolejnego singla z albumu „Metal Ballads vol.1” to decyzja fanów; wynik sondy przeprowadzonej na fanpage’u Comy był jednoznaczny: „To chyba Prosta Decyzja :-)”- pisała większość. Spośród innych utworów zespołu, nowy singiel wyróżnia się pozytywnym przesłaniem: „…po co komplikować sobie życie, skoro rzeczywistość jest wystarczająco zagmatwana, odważmy się na prostomyślność i uczciwość, spójrzmy na siebie bez filtrów i spróbujmy się polubić”- mówi o temacie utworu Piotr Rogucki.

Album „Metal Ballads vol. 1” ukazał się 20 października 2017. Producent płyty, Paweł Cieślak z Łódzkiego podwórka, na którym od lat tworzy Coma, dokonał wyrazistej dekonstrukcji w warstwie brzmieniowej kapeli. Jest to pierwszy materiał od lat, na którego jakość zespół pracował wraz z producentem. Przy okazji Coma ogłosiła, że Paweł Cieślak został nowym członkiem grupy.

W dniu premiery „Metal Ballads vol.1” zespół ruszył na pierwszą część trasy promującej płytę, odwiedzając największe polskie miasta. Trasa zostanie wznowiona w kwietniu bieżącego roku, a zespół będzie aktywny koncertowo przez cały 2018.

Album „Metal Ballads vol.1” nabyć można TUTAJ

Zobacz teledysk:

Przekaż znajomym