Zapraszamy

Zapraszamy

W najbliższą środę, 9 sierpnia w Centrum Tańca Promyk odbędzie się maraton taneczny. – Na maraton może przyjść każdy, wystarczą chęci i zmienne obuwie – mówi Joanna Karpiuk z Centrum Tańca „Promyk”. – Maraton to dobry sposób aby poruszać się, pobawić i uzyskać dobre samopoczucie. Wśród uczestniczek dodatkowo wylosujemy upominki.

  • Maraton rozpocznie się o 17:00.
  • Podczas maraton Panie będą mogły wziąć udział w trzech różnych formach aktywności: salsa, bachata, step.

Podczas maraton Panie będą mogły wziąć udział w trzech różnych formach aktywności. Maraton rozpocznie się o godz. 17:00 energetyczną salsą, którą poprowadzi instruktorka Patrycja Dyrmo. O godz. 18:00 uczestniczki będą mogły spróbować ćwiczeń na stepach.

– Stepy to platformy na których można wykonywać rozmaite układy choreograficzne polegające na dynamicznym wchodzeniu i schodzeniu z nich – mówi instruktorka Alicja Giebień – Za pomocą takich ćwiczeń można ładnie wyrzeźbić ciało i spalić kalorie. Jeżeli stepy komuś przypadną do gustu to zapraszam od września do Promyka na cykliczne zajęcia.

Ostatnią propozycją podczas maratonu będzie bachata

– W nowym sezonie tanecznym na zajęciach lady latino planuje wprowadzić dużo elementów bachaty – mówi Patrycja Dyrmo – Bachata to taniec bardzo zmysłowy, który pomaga Paniom odkryć swoje wdzięki i nadać ruchom powabnego luzu.

Przekaż znajomym