Fot. nadesłane

Fot. nadesłane

Pragniesz spróbować czegoś nowego? Nie znalazłeś jeszcze zajęć dodatkowych dla siebie czy swojego dziecka? Centrum Tańca „Promyk” zaprasza na dwa tygodnie darmowych zajęć! Od 17 do 30 września w „Promyku” odbędą się Dni Otwarte. W nowej ofercie na sezon 2018/2019 każdy znajdzie coś dla siebie!

Podczas Dni Otwartych czekają na Was, całkowicie za darmo, dwa tygodnie lekcji różnorodnych technik tanecznych, zajęcia fitness i nie tylko. Udział może wziąć każdy, kto chciałby znaleźć dla siebie odpowiedni styl. Nowa oferta skierowana jest do osób w każdym wieku.

Dla dzieci w wieku od 3 do 4 lat – Rytmika, czyli nauka podstaw tańca w formie zabawy, która pozytywnie wpływa na rozwój fizyczny oraz intelektualny dziecka. Dla tych nieco starszych, od 4 do 6 lat, proponujemy Dziecięcą Akademię Tańca – podstawy tańca nowoczesnego oraz tańca towarzyskiego, które pomagają kształtować koordynację i poprawną postawę ciała. Dla osób w wieku 7-15 lat – Taniec towarzyski dla dzieci i młodzieży. Osoby trenujące taniec towarzyski wiedzą, że nie są to tylko kroki i choreografie walca wiedeńskiego czy rumby. To przede wszystkim styl bycia, dobre maniery, nauka cierpliwości, wytrzymałości i odporności. Zajęcia z tańca  towarzyskiego dla dzieci i młodzieży rozpoczynamy już 15 września. Dzieci w wieku 6-12 lat zapraszamy na zajęcia Sumba Kids i Hip-Hop, a młodsze dziewczynki – od 5 roku życia – zapisać można na Gimnastykę artystyczną, która łączy w sobie elementy akrobatyki, baletu i tańca.

Dla dorosłych oraz dla seniorów również polecamy taniec towarzyski. To propozycja dla par, które pragną poznać kroki i figury tańców standardowych i latynoamerykańskich. To również nauka zasad poruszania się na parkiecie, poprawa koordynacji ruchowej, a także możliwość rozładowania emocji oraz wyrażania pasji.

Ruch, aktywność i ćwiczenia wpływają pozytywnie na nasze zdolności umysłowe oraz fizyczne. Centrum Tańca „Promyk” w swojej ofercie posiada również zajęcia, które pozwalają zrzucić zbędne kilogramy, wzmocnić i ujędrnić ciało, spalić kalorie czy zrelaksować się po ciężkim dniu. Proponujemy: Pilates – ćwiczenia na kręgosłup, Stepy- zajęcia na platformach, Stay Fit – trening funkcjonalny, Lady Latino- zmysłowe choreografie dla pań solo i Fit Ball – ćwiczenia z piłkami gimnastycznymi.

16 września w niedzielę zapraszamy również na Maraton Naborowy, realizowany w ramach zadania „Aktywność sportowa = zdrowie”, dofinansowanego ze środków Gminy Miasta Elbląg, który odbędzie się w holu głównym CSE „Światowid” w godz. 16-19. W programie pokazy taneczne oraz bezpłatne warsztaty. Zapraszamy!

Przekaż znajomym