Zapraszamy

Zapraszamy

Dyskusyjny Klub Filmowy im. Andrzeja Munka zaprasza na „Serce miłości” w reżyserii Łukasza Rondudy. Spotkanie i seans odbędą się 8 lutego o godzinie 19:00 w Kinie Światowid.

Klub organizuje projekcje filmowe, które są połączone z dyskusją, podczas których widzowie mogą poznać kino artystyczne i włączyć się do rozmowy. W najbliższy czwartek w ramach Dyskusyjnego Klubu Filmowego będzie można obejrzeć „Serce miłości”, film, który przedstawia parę eksperymentujących artystów. W postaci performera Wojtka Bąkowskiego oraz poetki i artystki Zuzanny Bartoszek wcielili się Jacek Poniedziałek i Justyna Wasilewska. Przedstawiona para oryginalnych artystów jest do siebie podobna nie tylko z zachowania, łączy ich także wygląd. Szczupli, z ogolonymi głowami, w podobnych strojach – wyglądają jak własne odbicia. Relacja i uczucie Bąkowskiego z Bartoszek przybierają artystyczną formę.

Film prezentowany był m. in. na 67. MFF w Berlinie w sekcji „Forum Expanded”, 46. MFF w Rotterdamie w sekcji „Bright Future”, 71. MFF w Edynburgu oraz na 17. MFF T-Mobile Nowe Horyzonty.

Bilety na film można nabyć online lub w kasie CSE Światowid. Kasa jest czynna od poniedziałku do piątku od godz. 14.30 do 20.30 (lub 15 minut przed pierwszym seansem). W soboty i niedziele od godz. 11:30 do 20:30. Więcej informacji pod numerem: (55) 611 20 56/76 lub pisząc na adres: kino@swiatowid.elblag.pl.

Agnieszka Pastuszek

Przekaż znajomym