Zapowiada się mocny akcent

Zapowiada się mocny akcent

W piątek 24 czerwca zabawa rozpocznie się o 16:30 w rytmach muzyki Rafała Brzozowskiego, a potem zagrają zespół VIDEO i grupa Liber & Mateusz Ziółko & Aleksandra Nizio . Gwiazdą sobotniego wieczoru będzie obchodzący 25 lecie zespół Varius Manx z Kasią Stankiewicz.

Oprócz koncertów organizatorzy przewidzieli atrakcje towarzyszące. Wśród nich będzie namiot świata iluzji. Będzie tor przeszkód – wipe – out, skoki na bungee, game zone, lunapark, strefa dziecka. Nie zabraknie stoisk gastronomicznych i handlowych.

Przede wszystkim dla kibiców piłki nożnej przewidziana jest strefa kibica, w której transmitowany będą na żywo mecze 1/8 finału Euro 2016.

Także dzisiaj na mieszkańców już od 11:00 do 2o:00 na Bulwarze Zygmunta Augusta czekać będzie Jarmark Smaki Regionów – „Baw się razem z nami” a od godziny 16:00 rusza wesołe miasteczko na Wyspie Spichrzów.

O godzinie 16:30 spod katedry rusza również kolejna odsłona „Piwnych spacerów”, podczas których poznać można historię elbląskiego browarnictwa. Z kolei od 17:00 do 21:00 na Wyspie Spichrzów rusza również strefa marki Specjal z konkursami i zabawami.

Przez cały dzień śledźcie nasz serwis oraz konto na Fb tam fotorelacje na bieżąco z koncertów i atrakcji.

 

Przekaż znajomym