Kurs rozpoczyna się w sierpniu

Kurs rozpoczyna się w sierpniu

Wybierasz się na urlop? Chcesz, by zdjęcia z planowanych wakacji na długo przywoływały wspomnienia? Wkrótce rusza kolejny tygodniowy kurs fotografii organizowany przez Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” i 10 pracownię Artura Kalinowskiego.

– Kurs przeznaczony jest dla wszystkich, którzy chcą nauczyć się podstaw fotografii oraz istotnych zagadnień z obróbki zdjęć w programach graficznych – mówi prowadzący warsztaty Artur Kalinowski.

Wystarczą dwie godziny dziennie, by przez tydzień poznać m.in. zasady praktyczne i teoretyczne tworzenia kompozycji, ekspozycji oraz słabych i mocnych stron fotografii.

Twórcze myślenie oraz kreatywne wykorzystanie sprzętu fotograficznego – to podstawowe cele wakacyjnych warsztatów. Wszystko po to, by z planowanego urlopu przywieźć fotografie, które na długo będą przywoływały wspomnienia. Zdobyta wiedza z pewnością przyda się także na rodzinnych wyjazdach za miasto czy podczas spotkań u znajomych.

Warsztaty będą odbywały się od poniedziałku do piątku w godz. od 17 do 19. Kurs rozpocznie się 1 sierpnia. Zgłoszenia przyjmowane są telefonicznie pod nr 694 155 665 lub mailowo pod adresem: fotograficzny.eg@wp.pl. Każdy uczestnik otrzyma dokument ukończenia kursu. Koszt udziału: 250 złotych.

Fot. 7. edycja Kursu fotografii i grafiki od podstaw

 

Przekaż znajomym