Fot. nadesłane

Fot. nadesłane

Chcesz oderwać się na chwilę od szarej rzeczywistości i trochę zaszaleć? A może myślisz o tym, żeby wziąć się za siebie i zacząć przygodę z aktywnością fizyczną? Centrum Tańca Promyk zaprasza na kolejny Maraton Taneczny, który odbędzie się we wtorek 21 sierpnia. W programie: pilates, zumba oraz lady latino, czyli trzy formy aktywności, które łączą kroki taneczne z elementami fitnessu. To również trzy godziny świetnej zabawy i spalania setek kalorii.

Na początek PILATES (17:00-18:00) – ćwiczenia wzmacniające mięśnie, ujędrniające ciało, odciążające kręgosłup oraz redukujące stres.

Kolejna forma to ZUMBA (18:00-19:00) – energiczne połączenie latynoskich kroków z fitnessem, pozwalające spalić ogromną liczbę niechcianych kalorii.

Na koniec temperaturę podkręci LADY LATINO (19:00-20:00) – zmysłowe latynoamerykańskie choreografie, wyzwalające kobiecość i pozwalające zbudować pewność siebie.

Trzygodzinny wycisk, zastrzyk endorfin i świetną zabawę zapewnią nasze instruktorki: Ania Czyżyk, Paulina Czyżyk oraz Sylwia Majewska.

Centrum Tańca Promyk

Ul. Browarna 80

21 sierpnia (wtorek)

Start godz. 17:00

Wstęp: darmowy

Maraton realizowany w ramach zadania „Aktywność sportowa = zdrowie”, dofinansowanego ze środków Gminy Miasta Elbląg.

Przekaż znajomym