Fot. informacje prasowe

Fot. informacje prasowe

Poznali się w 2009 roku, mieli okazję współpracować ze sobą już parokrotnie na zmianę udzielając się gościnnie na albumach traktowanych jako początki ich bogatej dyskografii. Ich drogi muzyczne przez ostatnią dekadę prowadziły w zupełnie inne strony. Po niemal 10 latach od pierwszego wspólnego numeru. Miuosh i Paluch łączą siły po raz kolejny.

Efekt tej kolaboracji to utwór „BLCKSTR”, do którego muzykę skomponował Maciej Sawoch. To drugi singiel zapowiadający najnowszy album Miuosha – „Powroty”, nad którego produkcją czuwał Michał „Fox” Król, a gościnnie będziemy mogli usłyszeć na nim jeszcze Natalię Nykiel, Melę Koteluk, Igo i The Dumplings.

Miłosz „Miuosh” Borycki udowodnił, że jest artystą wszechstronnym i przełamuje bariery w polskiej muzyce. Po spektakularnym koncercie Scenozstąpienie na Stadionie Śląskim dla ponad 40 tysięcznej publiczności oraz projektach specjalnych z orkiestrą NOSPR nadszedł czas na powrót do studia i kolejny album solowy.  Efekt wielomiesięcznej pracy poznamy 24 stycznia, wtedy ukaże się płyta „Powroty”.

Płyta dostępna w przedsprzedaży na www.kulturalnysklep.pl oraz www.empik.com

Albumowi towarzyszyć będzie trasa koncertowa, która obejmie 16 miast w Polsce. Bilety ba trasę dostępne na www.ebilet.pl.

Singiel „BLCKSTR”

https://youtu.be/p2cI1HcVdw0

Przekaż znajomym