Fot. nadesłane

Fot. nadesłane

Już po raz drugi w tym roku Liceum Plastyczne w Gronowie Górnym zaprasza gimnazjalistów na Drzwi Otwarte, które odbędą się w sobotę 19 maja w godzinach 10.00-13.30

Tradycyjnie zaprosimy naszych gości na wspólny spacer po szkole. Wydarzenie będzie doskonałą okazją, aby obejrzeć nowoczesne pracownie, między innymi multimedialne, graficzne, fotograficzne. Wszystkich, którzy jeszcze nie zdecydowali się na wybór kierunku kształcenia, spróbujemy przekonać, że plastyk to zawód przyszłości, a nauka w Liceum Plastycznym to doskonała przygoda, a zarazem inwestycja w swoje wykształcenie. Drzwi Otwarte dadzą także możliwość rozmów z uczniami i nauczycielami, którzy przedstawią specyfikę funkcjonowania szkoły. Od godziny 10.30 będzie można wziąć udział w warsztatach przygotowujących do sprawdzianu predyspozycji kandydata do nauki w szkole, który stanowi podstawę przyjęcia do liceum.

Harmonogram Drzwi Otwartych w dniu 19 maja:

10.00 – spotkanie z Dyrektorem szkoły

Po spotkaniu uczniowie będą mieli możliwość podzielić się na 2 grupy i wziąć udział w warsztatach:

10.30 – 12.00 malarstwo/ rzeźba

12.00 – 13.30 rysunek/ historia sztuki

W godzinach 10.30 – 13.30 dla chętnych odbędą się również warsztaty z zakresu fotografii i multimediów.

Przypominamy, że szkoła nie należy do elbląskiego systemu rekrutacji. Aby dostać się do Liceum Plastycznego, należy złożyć podanie o przyjęcie do szkoły. Termin składania podań mija 31 maja.

Szczegóły na stronie:

http://www.liceumplastyczne.elblag.com.pl/rekrutacja

Liceum Plastyczne

Przekaż znajomym