Fot. CSE "Światowid"

Fot. CSE „Światowid”

Kolego, chcesz oczarować dziewczynę umiejętnościami tanecznymi, kulturą i odwagą przyjdź na zajęcia Dziecięcej Akademii Tańca.

Dziecięca Akademia Tańca to zajęcia podczas których można nauczyć się elementów aż trzech stylów: tańca nowoczesnego, tańca ludowego i tańca towarzyskiego. Podczas zajęć dzieci poznają podstawowe kroki m.in. walca angielskiego, cha-chy, jive, quickstepa oraz choreografie do najnowszych przebojów z zakresu tańca nowoczesnego.

– Obecnie mamy liczną grupę, w której przeważają dziewczynki – mówi instruktor Marek Kucharczyk – Na zajęciach dużo jest elementów tańca towarzyskiego, gdzie jak wiadomo chłopiec jest niezbędny. Dlatego do udziału w Dziecięcej Akademii Tańca zachęcamy zwłaszcza chłopców.

Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu w poniedziałki (17:30) i środy (godz. 16:30). Skierowane są do grupy wiekowej 6 – 9 lat. Poza znajomością różnorodnych tańców powodów dla których warto zapisać dziecko jest bardzo dużo

– Przede wszystkim kształtujemy u dzieci nawyki aktywnego spędzania wolnego czasu co  buduje solidne fundamenty pod dobre przyzwyczajenia w życiu dorosłym – mówią organizatorzy – Dziecko, które jest aktywne czuje się lepiej, jest zdrowsze, sprawniejsze i pewniejsze siebie. Udział w zajęciach nie tylko zagwarantuje każdemu chłopcu piękną postawę i prosty kręgosłup ale jeszcze da wiedzę jak elegancko zachować się w każdej sytuacji co pozwoli mu w przyszłości oczarować każdą dziewczynę.

Przekaż znajomym