Fot. nadesłane

Fot. nadesłane

Twoje dziecko radośnie podryguje w rytm muzyki? Widzisz w nim tancerza? Centrum Tańca „Promyk” zaprasza na zajęcia Dziecięcej Akademii Tańca.

Dziecięca Akademia Tańca to program skierowany do najmłodszych dzieci w wieku 4-6 lat. Dzieci, poprzez zabawę, uczyć się będą krótkich choreografii opartych na tańcu towarzyskim, nowoczesnym i ludowym. W ten sposób rozwiną poczucie rytmu, poprawią sprawność ruchową, koordynację oraz muzykalność. Regularne zajęcia to także sposób na wyrabianie od najmłodszych lat nawyku aktywnego spędzania wolnego czasu. Dzięki tym zajęciom każdy rodzic może sprawdzić, czy jego dziecko posiada zdolności taneczne oraz czy taniec stanie się jego hobby.

– Przyjście na pierwsze zajęcia nie zobowiązuje do uczęszczania na cały kurs – mówią organizatorzy. – Pierwsze spotkanie w Promyku z instruktorem to zawsze czas, żeby dziecko mogło sprawdzić, czy odpowiada mu taka forma aktywności i czy będzie chciało przychodzić na kolejne zajęcia.

Dla grup początkujących zajęcia odbywają się raz w tygodniu i do wyboru są dwa dni: poniedziałek, godz.16:15 lub sobota, godz. 11:00. Koszt zajęć to 40 zł.

Przekaż znajomym