Zapraszamy

Zapraszamy

Filmy uwielbiane przez dzieci, a do tego mnóstwo atrakcji, które spowodują, że Dzień Dziecka na długo pozostanie w pamięci – od 31 maja do 3 czerwca Multikino Elbląg zaprasza najmłodszych kinomanów do wspólnego świętowania.

W tym roku Dzień Dziecka trwa w Multikinie aż 4 dni. Starannie dobrany repertuar to jednak nie wszystko, co czeka na najmłodszych widzów z okazji ich święta. Między 31 maja a 3 czerwca dzieci, które przyjdą do Multikina Elbląg, zostaną zaproszone do wspólnej zabawy. Dla każdego uczestnika przewidziano upominki, takie jak: baloniki, kolorowanki, przypinki z wizerunkiem multikinowych superbohaterów: Volty, Lensa i Maestro.

Multikino Elbląg zaprasza najmłodszych do wspólnej zabawy. W ramach atrakcji na dzieci czekać będą:

– planszowy zawrót głowy – turniej gier planszowych;

– kreatywne ołówki – ozdabianie ołówków specjalnymi drucikami;

– quiz filmowy – odpowiedz na pytanie i zgarnij nagrodę;

– kącik malucha – w nim warsztaty z rysowania i malowania;

– malowanie i ozdabianie figurek gipsowych;

– twister – tańcz i wygrywaj nagrody.

W specjalnych „świątecznym” repertuarze Multikina Wola, dostępnym od 31 maja do 3 czerwca, znalazły się filmy, które z pewnością przypadną do gustu widzom w różnym wieku – nie wyłączając rodziców! Będzie to doskonała okazja do śmiechu, a może i także do łez wzruszenia! „Bella i Sebastian 3” jest kontynuacją opowieści o niecodziennej przyjaźni pomiędzy Sebastianem a Bellą – psem górskim. „Futrzaki ruszają na ratunek” opowiada historię kota Maksia, marzącego o wielkiej karierze muzycznej. „Wyszczekani” zapewni sporą dawkę emocji za sprawą policyjnej intrygi, w którą zaangażowani będą rottweiler Max i jego dwunożny partner. Starsi kinomani i miłośnicy gwiezdnej sagi będą mieli okazję obejrzeć najnowszy film „Han Solo: Gwiezdne wojny – historie” i odkryć nieznane wcześniej przygody najsłynniejszego przemytnika w galaktyce!

Przekaż znajomym