KINÓWKI.pl

Dobry film, coś na ząb i losowanie upominków. To propozycja Kina Światowid na Dzień Matki. W tym wyjątkowym dniu zabierz więc mamę do kina. Albo podaruj Jej kartę upominkową na dowolne wydarzenia organizowane przez CSE Światowid (w tym seanse filmowe).

Dzień Matki to dobra okazja, żeby wręczyć mamie kwiaty i powiedzieć „kocham”. Ale nie tylko. Dzień Mamy to również dobry pretekst do zrobienia czegoś na co zazwyczaj nie ma czasu. Na przykład pójść do kina. Dlatego 26 maja w Kinie Światowid nie zabraknie seansów z niespodziankami przygotowanymi z myślą o mamach.

Na wszystkie mamy będzie czekał film pt. „Grace księżna Monako”. W filmie widzimy życie gwiazdy filmowej, zawrotną karierę uwieńczoną Oscarem i wielką sławę. To tylko początek baśniowego życia Grace Kelly, skromnej dziewczyny z Filadelfii. Kiedy ma już niemal wszystko, poznaje Księcia Monako Rainera. Zakochują się w sobie od pierwszego wejrzenia. Grace decyduje się porzucić Hollywood dla jednej, najważniejszej roli w swoim życiu – zostaje Księżną. Wydaje się, że nic nie jest w stanie przerwać tego pięknego snu. Jednak gdy zbliża się francuska inwazja na Monako w 1960 roku, Grace staje przed zupełnie nowym wyzwaniem. Jej rola w nadchodzącym dramacie okaże się kreacją jej życia.

Jeżeli jednak mama nie ma czasu, żeby 26 maja wybrać się do kina, można podarować jej Kartę Upominkową. Dzięki karcie obdarowana będzie mogła z szerokiej oferty CSE Światowid wybrać to, co odpowiada jej najbardziej.

Karty mają atrakcyjną formę graficzną. Ich nominały to: 5 zł, 10 zł, 20 zł, 50 zł oraz o wartościach biletów na seanse kinowe. Kartą upominkową można zapłacić za jeden lub więcej biletów. Różnica pomiędzy wartością kupowanych biletów, a wartością Karty Upominkowej nie zostanie zwrócona. Z kolei, jeśli wartość biletów będzie wyższa od wartości Karty Upominkowej, różnicę można dopłacić gotówką.

Szczegółowy regulamin kart dostępny jest w kasie CSE oraz na stronie internetowej Światowida w zakładce Karty Upominkowe.

Bilety na film będą w cenie 11 zł.

Więcej informacji pod numerem: (55) 611 20 56 lub pisząc na adres: kino@swiatowid.elblag.pl.

Partnerzy: Hotel Elbląg, Sieć Kin Studyjnych i Lokalnych, Polski Instytut Sztuki Filmowej, Filmoteka Narodowa, Europa Cinemas.

Przekaż znajomym