Fot. nadesłane

Fot. nadesłane

Wszystkie bilety na koncerty Eda Sheerana są imienne. Jest to polityka biletowa wprowadzona na całej trasie Eda Sheerana, w ramach której muzyk odwiedzi również Polskę. Najbardziej pożądany obecnie koncertowo artysta na świecie wystąpi na PGE Narodowym w Warszawie dwa razy: 11 i 12 sierpnia. Organizatorem obu koncertów jest agencja Charm Music.

System biletów imiennych oznacza, że przed wejściem na teren PGE Narodowego w Warszawie dane z biletów – imię i nazwisko – będą weryfikowane z danymi na dokumencie tożsamości ze zdjęciem. Akceptowalne dokumenty tożsamości ze zdjęciem to: dowód osobisty, paszport, prawo jazdy, legitymacja szkolna lub studencka.

Powyższe nie dotyczy dzieci, które nie ukończyły 6. roku życia.

Zmiana danych osobywch na biletach na koncerty Eda Sheerana była możliwa do 27 lipca 2018 roku. W dniu koncertu nie będzie można zmienić imienia i nazwiska na biletach.

Jak informują Organizatorzy, osoba, która odmówi okazania dokumentu tożsamości przy wejściu na teren PGE Narodowego, nie zostanie wpuszczona na koncert. Zakup biletu był jednoznaczny z akceptacją regulaminu Eventim.pl, gdzie znajduje się osobny punkt dotyczący ochrony i przetwarzania danych osobowych.

Przekaż znajomym