pies

Schronisko dla zwierząt w Elblągu ma szansę otrzymać od sieci Tesco pokarm dla swoich podopiecznych. Akcja trwa jeszcze przez 12 dni. Obecnie elbląskie schronisko znajduje się na drugim miejscu w rankingu, sytuacja zmienia się jednak z dnia na dzień.

W plebiscycie biorą udział wybrane schroniska z całej Polski. Do 10 z nich (tych, które otrzymają największą liczbę, które zbiorą największą liczbę głosów, trafi 1/10 część sumy pieniężnej stanowiącej 10% kwoty uzyskanej w okresie 6 lutego – 19 lutego 2014 roku przez TESCO (Polska) Sp. z o.o., ze sprzedaży wybranych produktów karmy dla zwierząt.

W ostatnim czasie w mediach głośno było o problemach finansowych elbląskiego schroniska. Pomóżmy więc naszym czworonożnym przyjaciołom i ich opiekunom w tych trudnych chwilach. W 2011 roku dzięki wielkiej mobilizacji elblążan nasze schronisko wygrało w tym konkursie. W tym roku możemy powtórzyć ten wynik. Wystarczy tylko raz dziennie oddać swój głos na schronisko w Elblągu.

Do zakończenia akcji pozostało 12 dni. Obecnie prowadzi Włocławek z 302 głosami. Na drugim miejscu plasuje się Elbląg z 225 głosami a tuż za nami z 180 głosami jest Sosnowiec.

Szczegółowe informacje na temat plebiscytu dostępne są na stronie: http://www.tesco.pl/zwierzaki

Tam można również na bieżąco śledzić wyniki głosowania.

RS

Przekaż znajomym