Zapraszamy!

Zapraszamy!

Stowarzyszenie Laboratorium Sztuki zaprasza na piątą edycję pikniku z muzyką elektroniczną Electric Night, który rozpocznie się 10 czerwca o godz. 20 na dziedzińcu Galerii EL. Wstęp wolny. Zrealizowano przy współudziale finansowym samorządu Miasta Elbląga.

Podczas wieczornej imprezy zagrają dla Was: Hadrian, The Other Side of Techno (PNT & Cellular Level), Jone:Somn, Soundlab, Paradox17 i Żuławy. O strawę dla ciała zatroszczy się wegetariański Niezły Kocioł. To impreza nie tylko dla pasjonatów muzyki elektronicznej czy eksperymentalnej, ale wszystkich, którzy chcą spędzić wieczór w miłej atmosferze przy trochę innej muzyce, niż ta znana z odbiorników radiowych. Piątą edycję imprezy realizujemy przy współudziale finansowym samorządu Miasta Elbląga.

Hadrian – lata doświadczeń, setki imprez i tysiące godzin spędzone za deckami. Od początku kariery aktywnie promuje ambitniejszą stronę muzyki house, zarówno tą głęboką, jak i tą zanurzoną w ciepłej melancholii za niepowtarzalnymi latami 80. Pomysłodawca cykli Berlin House i Yerba Lab, członek instrumentalno – djskiej formacji Ninja Projekt oraz jeden z głównych motorów napędowych kolektywu Głębokie Pasmo. Odpowiadał za polskie występy m.in. Akufena jako Horror Inc., BICEP, Move D, Mike’a Huckaby’ego, Mali, Johna Robertsa, Swayzak, Huneego, Tornado Wallace’a, Matta Karmila i Terrego Thaemlitza aka DJ Sprinkles. Wielbiciel długich, eklektycznych setów z mieszanką wszystkiego pomiędzy disco a dubstepem, niekończących się wieczorów z dobrym kinem i dziewczęcego uroku Anne Hathaway. Jako, że w jego mniemaniu forma to sztampa, co = nuda, nie zdziwcie się gdy z jego rąk wypłynie coś zupełnie nieoczekiwanego. I to w najbardziej zaskakującym momencie…

Paradox17- artysta,konstruktor, poruszający się w obszarach muzyki elektronicznej, głównie techno,ambient, trans. Muzykę tworzy posługując się własnoręcznie zrobionymi midikontrolerami. Twórca muzyki do spektakli.

Żuławy (Sulav) to projekt inspirowany wycieczkami rowerowymi po płaskich terenach Żuław Wiślanych. Terenach, których krajobrazem nie ogarniesz po horyzont. To projekt dźwiękowy i wizyjny zarazem, gdzie podczas tworzenia na żywo, artysta (Sulav) „zatopi” odbiorcę w bezkresnym krajobrazie dźwięków i obrazów.

The Other Side of Techno Fani płyt winylowych. Zamiłowanie do muzyki elektronicznej pojawiło sie u nich w latach 90, zaś przygodę z gramofonami rozpoczeli w 2008 roku. Od 2013 roku współtworzyli toruński kolektywie Re/animacja a od 2014 – Po Drugiej Stronie Techno (T.O.S.O.T).

18447687_1505405846196572_2911300377791513112_n

Przekaż znajomym