Trwa sprzedaż biletów

Trwa sprzedaż biletów

Najbardziej krwawy, upiorny i przerażająco dobry muzycznie Elektryczny wieczór w Pubie Sąsiedzi już 31 października w Halloween. Zapraszamy na jedyny w roku dzień, gdzie noszenie dyni na głowie i spanie w trumnie nikogo nie dziwi. Tego dnia przebrania mile widziane a dla kreatywnych przewidziano nagrody. Trwa sprzedaż biletów na to niecodziennie wydarzenie.

Największa cmentarna prywatka odbędzie się w podziemiach klubu Sąsiedzi. W tym dniu, jak informują organizatorzy: „jednocześnie na dwóch scenach, będziemy straszyć, pić i bawić się do białego rana (wampiry z oczywistych względów, proszone są o opuszczenie prywatki przed wschodem słońca). Goście z sopockiego Cmentarza, jak i miejscowi z elbląskiej Dębicy, serwować będą wam elektronikę najwyższych lotów”.

Na jednej scenie zagrają: Paryss, Sonarsson i Sven Wit (wszyscy z Sopotu) oraz – na drugiej scenie, Sokolovsky, Grabix, Lelak (Elbląg) a także Pieczyw B2B Void (Gdańsk).

Trwa sprzedaż biletów na to wydarzenie – do nabycia w klubie. Obecnie do nabycia bilety z pierwszej puli – warte 10 złotych każdy (ilość tychże biletów jest mocno ograniczona zatem trzeba się spieszyć). W kolejnym rozdaniu bilety kosztować będą już 15 złotych.

Więcej szczegółów o wydarzeniu TUTAJ

Przekaż znajomym