W zmaganiach o prawo występu na dużej scenie wystąpi 5 kapel

W zmaganiach o prawo występu na dużej scenie wystąpi 5 kapel

Czerwiec powitał nas błogą pogodą i słońcem oraz małym zaskoczeniem. Co roku to właśnie w tym miesiącu odbywał się Festiwal Elbląg Rocks Europa. Jednak tym razem, przy realizacji ósmej edycji wydarzenia, musicie przygotować się na niezapowiedziany zawrót głowy! 19 czerwca w klubie Mjazzga wystartują Eliminacje Lokalne do Festiwalu! A co z Koncertem Głównym? Ten odbędzie się już 21 sierpnia – i to w odświeżonej formule!

Inicjatywa Eliminacji Lokalnych, wprowadzona w zeszłym roku przez zespół ERE, ma za zadanie wyłonić zwycięski zespół z Elbląga lub okolic, który dzięki wygranej podczas koncertu klubowego, zyska szansę zaprezentowania się na Koncercie Głównym Festiwalu Elbląg Rocks Europa. Czego możecie spodziewać się w tegorocznej edycji wydarzenia? Standardowo: żywego ognia w sercach muzyków, rock and rolla i gitarowych riffów, które zaskoczą lub zainspirują.

Podczas koncertu zaprezentują się grupy: Matnia, Pejscz, YHY Band, Fireshow, Taigetos. Chłopaki już teraz marzą o przyszłej karierze scenicznej. Piątkowy wieczór będzie dla nich szansą sprawdzenia swoich wspólnych umiejętności w formule „na żywo”, a co za tym idzie, zdobędą również niezbędne doświadczenie muzyczne. Do tego błysk fleszy, wywiady, nagrania oraz rozochocona publiczność. Czego można chcieć więcej?

Chcecie zobaczyć, jak poradzą sobie nasze zespoły w obliczu tego rockowo-metalowego wyzwania? Już 19 czerwca 20:00 zapraszamy do klubu muzycznego Mjazzga na Eliminacje Lokalne! Czy warto? Powtórzymy za Jurkiem Owskiamiem: „Oj, będzie się działo!”

Aleksandra Gnat
Biuro Promocji i Informacji
Festiwalu Elbląg Rocks Europa

Przekaż znajomym