Start tradycyjnie o 22:00

Start tradycyjnie o 22:00

Antywalentynkowa Noc Grozy to nowa świecka tradycja, która powstała z myślą o tych, którzy pragną uciec od przesłodzonej formy Walentynek. W pierwszy piątek po Walentynkach (17 lutego) masz okazję odciąć się od różu, pluszu i serduszek. Dla naszych Czytelników tradycyjnie mamy już 5 pojedynczych zaproszeń. 

Na wielkim ekranie obejrzysz najlepsze i najbardziej mroczne filmy grozy, które weszły kin przez kilka ostatnich tygodni! Strach i przerażenie zamiast kolejnej historii o wielkiej miłości z happy endem – ten maraton jest dla wszystkich, którzy kochają się… bać! :)

W repertuarze znalazły się:

– mroczny thriller LEKARSTWO NA ŻYCIE – premierowo!

– niepokojąca i wstrząsająca AUTOPSJA JANE DOE,

– fundujący ostrą jazdę bez trzymanki ZOMBIE EXPRESS,

– przerażający i zaskakujący LAMENT.

KOLEJNOŚĆ FILMÓW zostanie ustalona przez głosowanie na stronie www.enemef.pl.

Więcej informacji o ENEMEFie: TUTAJ oraz TUTAJ 

Bilety w cenie od 24 do 33 zł są już do nabycia w kasach kina oraz na www.multikino.pl.

Po więcej informacji, pełny cennik biletów itd. zapraszamy na enemef.pl. Na stronie można również:

– zapisać się do listy osób BEZPŁATNIE otrzymujących informacje o zbliżających się ENEMEFach mailem i/lub SMSem,

– wygrać zniżkę: przed każdym ENEMEFem losowanych jest kilka tysięcy osób wśród wszystkich zarejestrowanych na stronie – otrzymują oni specjalnego zniżkowego SMSa, z którym bilety na ENEMEF można kupić ze zniżką nawet do 12 zł!

Dla naszych Czytelników mamy pięć pojedynczych zaproszeń na to wydarzenie. Chcesz zdobyć jedno z nich? Nic prostszego. Wystarczy, że przyślesz nam na adres konkurs@mlodyelblag.pl swoje imię i nazwisko w temacie maila wpisują Antywalentynki. Na zgłoszenia czekamy do 15 lutego! Zwycięzców o wygranej poinformujemy mailowo.

Przekaż znajomym