Zapraszamy

Zapraszamy

ENEMEF: Minimaraton Horrorów z To, czyli nocne spotkanie oko w oko z siejącym postrach Pennywisem. Najstraszniejszy klaun w historii kina grozy powraca na wielki ekran, aby znów napędzić strachu miłośnikom mocnych wrażeń i mrocznych opowieści z dreszczykiem. Obejrzyj ekranizację słynnego horroru Stephena Kinga, w tym jej najnowszą część „To: Rozdział 2” premierowo! Po tej nocy niepozorny czerwony balonik już zawsze będzie budził lęk…

Podczas najbliższego maratonu ENEMEF, który wyjątkowo potrwa aż dwa dni zaprezentowane zostanie pierwsza część To oraz premierowo część druga. Pierwsza odsłona minimaratonu odbędzie się w środę 4 września (od godz. 20:00 do około 00:30). Dwa dni później (6 września) odbędzie się część druga – od 22:00 do około 2:30.

Bilety w cenie od 25 do 35 zł są już do nabycia w kasach kina oraz na www.multikino.pl. Aby otrzymać specjalny KOD ZNIŻKOWY i kupić bilety o 4 zł taniej każdy, wystarczy zarejestrować się na https://enemef.pl/rejestracja – kod zniżkowy można wykorzystać online oraz w kasie kina aż do momentu rozpoczęcia maratonu.

Po więcej informacji, pełny cennik biletów itd. zapraszamy na www.enemef.pl. Na stronie można również:

– zapisać się do listy osób BEZPŁATNIE otrzymujących informacje o zbliżających się ENEMEFach mailem i/lub SMSem,

– otrzymać darmowy kod zniżkowy 4 zł do wykorzystania przy zakupie biletu online lub w kasie kina.

Dla naszych Czytelników mamy pięć pojedynczych zaproszeń na środowy seans. Aby zdobyć jedno z nich, wystarczy na adres konkurs@mlodyelblag.pl podesłać swoje imię i nazwisko. W temacie maila prosimy o wpisanie „TO”.  Termin nadsyłania zgłoszeń mija w niedzielę 1 września o 20:00. Zwycięzcy o wygranej poinformowani zostaną w poniedziałek do godziny 12:00.

Informujemy jednocześnie, że dane w postaci imienia i nazwiska oraz adresu mailowego będą wykorzystane tylko i wyłącznie do przeprowadzenia konkursu. Nie będą wykorzystywane w żaden inny sposób ani przekazywane osobom trzecim. Dzień po rozstrzygnięciu wszystkie dane zostaną trwale usunięte z naszej bazy. 

Przekaż znajomym