minimaraton-300

Już w najbliższy piątek (7 marca) w elbląskim Multikinie odbędzie się kolejny nocny seans spod znaku ENEMEF. Tym razem będzie to minimaraton, którego wspólnym mianownikiem będzie film „300”. Dla naszych czytelników mamy bilety na to wydarzenie.

ENEMEF: Maraton 300 to niezwykła okazja, aby na wielkim ekranie obejrzeć filmy, które powstały w oparciu o komiksy Franka Millera. „300”zmieniło światowe kino i wyznaczyło nowe standardy w sferze efektów specjalnych i ekranizacji komiksów, a „300: Początek imperium 3D” jeszcze przewyższa pierwszą część.

Oba filmy są pochwałą twórczości Millera, zrealizowane z wielkim rozmachem i dbałością o najmniejszy szczegół. Decyzją dystrybutora będzie to maraton w wersji „mini”, czyli złożony tylko z dwóch filmów.

Aby zdobyć jedno podwójne lub pięć pojedynczych zaproszeń na ten wieczór należy do czwartku do godziny 10:00 podesłać na adres konkurs@mlodyelblag.pl swoje imię i nazwisko w temacie wpisując słowo ENEMEF.

Zwycięzcy o wygranej oraz sposobie odbioru nagrody zostaną poinformowani (w dniu rozstrzygnięcia konkursu – 6 marca) do godziny 15:00 drogą elektroniczną.

Red.

Przekaż znajomym