Zapraszamy!

Zapraszamy!

ENEMEF: Maraton Horrorów z Annabelle to przerażająca noc z upiorną i demoniczną Annabelle w roli głównej. Na ekranie pojawi się cała seria o jednej z najsłynniejszych lalek w historii horroru, w tym premierowo najnowsza część „Annabelle wraca do domu”. Dla naszych Czytelników mamy pięć pojedynczych zaproszeń na to wydarzeń. 

To wyjątkowa szansa, by przenieść się na całą noc do mrocznego świata pełnego złych demonów takich, jak diaboliczna Annebelle lub siejąca postrach zakonnica z piekła rodem.

Oto pełny repertuar:

  • Annabelle Wraca do domu
  • Annabelle: Narodziny zła
  • Annabelle
  • Zakonnica

ENEMEF: Maraton Horrorów z Annabelle odbędzie się 12 lipca 2019 r. (piątek). Bilety w cenie od 30 do 39 zł są już do nabycia w kasach kina oraz na www.multikino.pl. Aby otrzymać specjalny KOD ZNIŻKOWY i kupić bilety o 5 zł taniej każdy, wystarczy zarejestrować się TUTAJ – kod zniżkowy można wykorzystać online oraz w kasie kina aż do momentu rozpoczęcia maratonu.

Po więcej informacji, pełny cennik biletów itd. zapraszamy na www.enemef.pl. Na stronie można również:
– zapisać się do listy osób BEZPŁATNIE otrzymujących informacje o zbliżających się ENEMEFach mailem i/lub SMSem,
– otrzymać darmowy kod zniżkowy 5 zł do wykorzystania przy zakupie biletu online lub w kasie kina.

Dla naszych Czytelników mamy pięć pojedynczych zaproszeń. Aby zdobyć jedno z nich, wystarczy na adres konkurs@mlodyelblag.pl nadesłać swoje imię. W tytule maila prosimy wpisać Annabelle. Termin nadsyłania zgłoszeń mija 9 lipca. Laureaci otrzymają od nas maila zwrotnego z potwierdzeniem wygranej. Potwierdzenia wysyłane będą 10 lipca do godziny 12:00. 

Przekaż znajomym