Zapraszamy!

Zapraszamy!

ENEMEF: Maraton Horrorów, czyli demoniczna noc wśród tajemniczych, przyprawiających o dreszcze złych mocy to propozycja dla miłośników grozy i mrocznego klimatu. W kinowych ciemnościach widzowie obejrzą aż cztery mrożące krew w żyłach filmy, w tym premierowo „Topielisko. Klątwa La Llorony”. Dla naszych Czytelników mamy pięć pojedynczych zaproszeń na to wydarzenie. Zdobądź jedno z nich!

Zjawiska paranormalne, nawiedzone domy, okrutne klątwy, złe duchy i unoszące się w gęstej atmosferze widmo śmierci podniosą poziom adrenaliny do rekordowego poziomu i rozbudzą ukryte lęki. Tą nocą zawładnie STRRRAAACH! Oto pełny repertuar:

– TOPIELISKO. KLĄTWA LA LLORONY – premierowo!
– KIEDY GASNĄ ŚWIATŁA
– OBECNOŚĆ
– OBECNOŚĆ 2

Kolejność filmów zostanie ustalona przez głosowanie na stronie www.enemef.pl

 

ENEMEF: Maraton Horrorów odbędzie się 10 maja 2019 r. (piątek). Bilety w cenie od 30 do 39 zł są już do nabycia w kasach kina oraz na www.multikino.pl. Aby otrzymać specjalny kod zniżkowy i kupić bilety o 5 zł taniej każdy, wystarczy zarejestrować się na https://enemef.pl/rejestracja – kod zniżkowy można wykorzystać online oraz w kasie kina aż do momentu rozpoczęcia maratonu.

Po więcej informacji, pełny cennik biletów itd. zapraszamy na www.enemef.pl. Na stronie można również:
– zapisać się do listy osób BEZPŁATNIE otrzymujących informacje o zbliżających się ENEMEFach mailem i/lub SMSem,
– otrzymać darmowy kod zniżkowy 5 zł do wykorzystania przy zakupie biletu online lub w kasie kina.

Dla naszych Czytelników wspólnie z dystrybutorem przygotowaliśmy pięć pojedynczych zaproszeń na to wydarzenie. Aby zdobyć jedno z nich wystarczy na adres mailowy konkurs@mlodyelblag.pl podesłać swoje imię. W temacie maila prosimy wpisać ENEMEF.  Termin nadsyłania zgłoszeń mija 8 maja w samo południe. Ze szczęśliwcami skontaktujemy się mailowo informując o sposobie odbioru zaproszenia. Informujemy, że adres mailowy wykorzystany jest tylko na potrzeby zorganizowania konkursu nie będzie wykorzystywany do innych celów ani przekazywany osobom trzecim.

Przekaż znajomym