Fot. nadesłane

Fot. nadesłane

ENEMEF: Maraton Pitbulla to wyjątkowa szansa, aby obejrzeć wszystkie części jednej z najpopularniejszych polskich serii kryminalnych ostatnich lat na wielkim ekranie, w tym najnowszą „Pitbull. Ostatni pies” premierowo! Twarde charaktery, gangsterskie porachunki, policyjne śledztwa, brutalne zbrodnie, a do tego rozbrajający cięty dowcip i fenomenalna obsada aktorska. To wszystko w jedną emocjonującą noc z mocnym i bezwzględnym „Pitbullem”.

W repertuarze najbliższego maratonu znajdują się: Pitbull, Pitbull. Nowe Porządki, Pitbull. Niebezpieczne Kobiety oraz premierowo Pitbull. Ostatni Pies.

Więcej informacji o ENEMEFie znaleźć można TUTAJ

ENEMEF: Maraton Pitbulla odbędzie się 16 marca 2018 r. (piątek). Bilety w cenie od 28 do 37 zł są już do nabycia w kasach kina oraz na www.multikino.pl.

Po więcej informacji, pełny cennik biletów itd. zapraszamy na www.enemef.pl. Na stronie można również:

– zapisać się do listy osób BEZPŁATNIE otrzymujących informacje o zbliżających się ENEMEFach mailem i/lub SMSem,

– wygrać zniżkę: przed każdym ENEMEFem losowanych jest kilka tysięcy osób wśród wszystkich zarejestrowanych na stronie – otrzymują oni specjalnego zniżkowego SMSa, z którym bilety na ENEMEF można kupić ze zniżką nawet do 10 zł.

Dla naszych Czytelników mamy trzy pojedyncze zaproszenia na ten wyjątkowy maraton. Aby zdobyć jedno z nich, wystarczy na adres konkurs@mlodyelblag.pl podesłać swoje imię i nazwisko. W temacie maila prosimy wpisać słowo „Pitbull”. Termin nadsyłania zgłoszeń mija w środę 14 marca o 18:00. Zwycięzcy o otrzymaniu zaproszeń i sposobie ich odbioru poinformowani zostaną drogą mailową. 

Przekaż znajomym