enemef_multi_grafika_do_newsa_605x200_37.jpg.605x200_q90_crop

W pierwszy piątek po świętach (25 kwietnia) na wszystkich kinomaniaków czeka kolejny już maraton ENEMEF, tym razem mottem przewodnim będzie hasło „Mocne kino”. Bilety na to wydarzenie do nabycia w kasach Multikina oraz na multikino.pl Dla naszych czytelników standardowo mamy 7 zaproszeń na tę wyjątkową noc.

ENEMEF: Mocne Kino to sensacyjna noc na wysokich obrotach, niebezpieczna, emocjonująca i mroczna. Propozycja dla twardzieli, którzy lubią ostrą jazdę. Szybkie samochody, niepokojący klimat, efektowne sceny walki i porywająca fabuła. Bohaterowie, którzy nie cofną się przed niczym, żeby osiągnąć swój cel. Tej nocy adrenalina będzie rozsadzać żyły.

W trakcie Maratonu Mocnego Kina zaprezentowany zostanie premierowo film „Brick Mansions. Najlepszy z Najlepszych”, czyli dynamiczna produkcja z gwiazdą „Szybkich i wściekłych” Paulem Walkerem. W repertuarze także: spowity obłokiem spalin „Wyścig” o kultowych kierowcach Formuły 1 – Nikim Laudzie i Jamesie Huncie, oparty na prawdziwych wydarzeniach „Ocalony” z Markiem Wahlbergiem oraz thriller szpiegowski o pułkowniku Kuklińskim „Jack Strong”.

Emocje gwarantowane. Nie może Was zabraknąć tej nocy w Multikinie.

Bilety w cenie: 25 zł cena dla szczęśliwców, którzy otrzymali specjalnego SMS-a uprawniającego do zniżki; 29 zł: cena zniżkowa: z legitymacją ISIC, ITIC; 30 zł: cena zniżkowa: z biletem z poprzedniego ENEMEFu można kupić dowolną liczbę zniżkowych; 31 zł: cena ulgowa: z ważną legitymacją uczniowską lub studencką oraz 33 zł: cena normalna

Do każdego zakupionego biletu dodawana jest Wielka Dolewka Coca Coli. Jest to kupon uprawniający do jednorazowej dolewki napoju (Coca Cola, Fanta, Sprite).

Standardowo dla naszych czytelników mamy zaproszenia na to wydarzenie. Aby je zdobyć wystarczy podesłać na naszego maila: konkurs@mlodyelblag.pl swoje imię i nazwisko. Termina nadsyłania zgłoszeń mija 23 kwietnia.

Zwycięzcy o wygranej i sposobie odbioru nagrody poinformowani zostaną droga elektroniczną.

Przekaż znajomym