Bilety do nabycia już od poniedziałku

Bilety do nabycia już od poniedziałku

Podczas maratonu będzie można obejrzeć jeden z najbardziej wyczekiwanych filmów tego roku, w którym Batman staje oko w oko z Supermanem oraz znakomitą trylogię Christophera Nolana. Dla naszych czytelników mamy 

ENEMEF: Noc Batmana przeniesie widzów do niesamowitego i mrocznego świata z kultowych komiksów, gdzie na straży dobra stoi nieustraszony i tajemniczy superbohater! Ta noc należy do Bruce’a Wayne’a, który skrywając się pod maską i kostiumem nietoperza wykorzystuje swoje nadzwyczajne umiejętności, nieprzeciętną inteligencję i fenomenalne batgadżety, by chronić ludzkość przed bezwzględnym złem. 

W repertuarze znalazły się:

– BATMAN v SUPERMAN: ŚWIT SPRAWIEDLIWOŚCI,

– BATMAN – POCZĄTEK,

– MROCZNY RYCERZ,

– MROCZNY RYCERZ POWSTAJE.

Więcej informacji o ENEMEFie:

http://www.enemef.pl

Dołącz do wydarzenia na Facebooku

Bilety w cenie od 26 do 33 zł są już do nabycia w kasach kina oraz na www.multikino.pl.

Po więcej informacji, pełny cennik biletów itd. zapraszamy na www.enemef.pl. Na stronie można również:

– zapisać się do listy osób BEZPŁATNIE otrzymujących informacje o zbliżających się ENEMEFach mailem i/lub SMSem,

– wygrać zniżkę: przed każdym ENEMEFem losowanych jest kilka tysięcy osób wśród wszystkich zarejestrowanych na stronie – otrzymują oni specjalnego zniżkowego SMSa, z którym bilety na ENEMEF można kupić ze zniżką nawet do 12 zł!

Dla naszych Czytelników tradycyjnie już mamy dla Was sześć biletów na to wydarzenie. Aby je zdobyć wystarczy na adres konkurs@mlodyelblag.pl podesłać swoje imię i nazwisko. W temacie maila prosimy wpiszcie BATMAN. Na zgłoszenia czekamy do środy 13 kwietnia (do godziny 12:00). O wygranej zwycięzcy zostaną poinformowani drogą mailową w dniu rozstrzygnięcia konkursu.

Przekaż znajomym