noc-ekranizacji

ENEMEF: Noc Ekranizacji obejmie dwie części słynnej serii Niezgodna z premierą Zbuntowanej, ale to nie wszystko. Tej nocy na wielkim ekranie pojawią się cztery filmowe adaptacje powieści, które zajęły czołowe miejsca na liście światowych bestsellerów. Dla naszych czytelników mamy zaproszenia na tę wyjątkową noc w kinie.

ENEMEF: Noc Ekranizacji to doskonała szansa, aby poznać historie, które ujęły miliony czytelników na całym świecie, a także aby skonfrontować swoje wyobrażenia o bohaterach i świecie z książek z reżyserską wizją. Tej nocy pokazane zostaną: sługo wyczekiwana “Zbuntowana”, hitowa “Niezgodna”, pochłaniający “Intruz” oraz wzruszający “Zostań, jeśli kochasz”.

Kolejność filmów zostania wybrana przez głosowanie na stronie www.enemef.pl Można już oddawać swoje głosy!

Maraton odbędzie się 20 marca. Start o 22:00. Bilety w cenie od 25 do 33 zł są już do nabycia w kasach kina oraz na www.multikino.pl.

Po więcej informacji, pełny cennik biletów itd. zapraszamy na www.enemef.pl. Na stronie można również:

– zagłosować na kolejność emisji filmów na tym ENEMEFie,

– zapisać się do listy osób BEZPŁATNIE otrzymujących informacje o zbliżających się ENEMEFach mailem i/lub SMSem,

– wygrać zniżkę: przed każdym ENEMEFem losowanych jest kilka tysięcy osób wśród wszystkich zarejestrowanych na stronie – otrzymują oni specjalnego zniżkowego SMSa, z którym bilety na ENEMEF można kupić ze zniżką nawet do 10 zł!

Dla naszych czytelników tradycyjnie już mamy siedem zaproszeń. Aby je zdobyć do środy 18 marca (do godziny 13:00) należy podesłać na adres konkurs@mlodyelblag.pl swoje imię i nazwisko. W temat maila prosimy wpisać ENEMEF. Spośród wszystkich zgłoszeń wylosujemy laureatów i powiadomimy ich drogą elektronicznej o sposobie odbioru biletów.

Przekaż znajomym