Start tradycyjnie o 22:00

Start tradycyjnie o 22:00

ENEMEF: Antywalentynkowa Noc Grozy to nowa świecka tradycja, która powstała z myślą o tych, którzy pragną uciec od przesłodzonej formy Walentynek. W pierwszy piątek po Walentynkach (17 lutego) masz okazję odciąć się od różu, pluszu i serduszek. Na wielkim ekranie obejrzysz najlepsze i najbardziej mroczne filmy grozy, które weszły do kin przez kilka ostatnich tygodni.

Strach i przerażenie zamiast kolejnej historii o wielkiej miłości z happy endem – ten maraton jest dla wszystkich, którzy kochają się… bać.

W repertuarze: mroczny thriller Verbinskiego „Lekarstwo na życie” – premierowo, niepokojąca i wstrząsająca Autopsja Jane Doe, fundujący ostrą jazdę bez trzymanki Zombie Express praz przerażający i zaskakujący Lament.

Ceny biletów: od 24 do 33 zł za całą noc w kinie (cztery filmy):

– 24 zł: cena promocyjna: dla kilku tysięcy osób, wylosowanych wśród wszystkich, którzy zarejestrowali się na enemef.pl – dostaną oni specjalnego zniżkowego SMSa, który uprawnia do nabycia dowolnej liczby biletów w cenie 24 zł każdy

– 33 zł: cena normalna Wielka Dolewka Coca Coli: do każdego biletu dodawany jest kupon uprawniający do jednorazowej dolewki napoju (Coca Cola, Fanta, Sprite).

Godzina rozpoczęcia i zakończenia:

Rozpoczęcie o 22:00, przewidywany koniec ok. 7:30 rano

Kolejność emisji filmów:

Głosowanie na kolejność emisji filmów możliwe jest na enemef.pl do 12 lutego. Wyniki głosowania zostaną podane 13 lutego wieczorem.

Rezerwacja i przedsprzedaż biletów:

– brak możliwości rezerwacji biletów,

– bilety w przedsprzedaży można kupić w kinie oraz przez internet na stronie Multikina,

– przedsprzedaż rozpocznie się 25 stycznia.

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania:

– ograniczenie wiekowe: 15 lat (skończone); osoby w wieku poniżej 18 lat muszą przynieść ze sobą zgodę rodzica lub prawnego opiekuna, wzór zgody można znaleźć na enemef.pl (na marginesie po wybraniu repertuaru) oraz na multikino.pl,

– możliwość wnoszenia prowiantu i napojów: zgodnie z Regulaminem Multikina nie można na sale kinowe wnosić ani napojów, ani jedzenia zakupionego poza Multikinem,

– specjalne zniżkowe bilety (SMSowe), w cenie 25 zł można kupić tylko w terminie, podanym w SMSie;

– filmy są wyświetlane w wersjach z oryginalną ścieżką dźwiękową, z polskimi napisami,

– pomiędzy filmami będą około piętnastominutowe przerwy w trakcie których można skorzystać z WC, barów itp.,

– kupony na dolewkę Coca-Coli będą rozdawane przy wejściu na ENEMEF.

Pytania, wątpliwości?

Aby uzyskać odpowiedzi na inne pytania zapraszamy do kontaktu przez profil ENEMEFów na Facebooku: FB ENEMEF lub na ENEMEF.pl.

Przekaż znajomym