Zapraszamy wszystkich miłośników horrorów

Zapraszamy wszystkich miłośników horrorów

ENEMEF: Noc Grozy i Horrorów to coroczne święto horrorożerców. W tym roku w ostatni piątek października miłośnicy mocnych wrażeń zobaczą na wielkim ekranie aż cztery mrożące krew w żyłach filmy grozy, które w ostatnich miesiącach weszły do kin, w tym przedpremierowy pokaz horroru „Suspiria”.

Z mroku kinowych sal wyłonią się przepełnione złem i przyprawiające o dreszcze historie, wyjdą na jaw skrywane przez lata, przerażające sekrety, a mordercze byty i nienawistne demony nie znajdą litości wobec swych ofiar. Mrok, krew, zło, krzyk, łzy i strach – wszystko to w tę jedyną w roku, legendarną noc. Oto repertuar:

– niepokojąca SUSPIRIA – przedpremierowo!

– klimatyczny MROK – premierowo!

– makabryczny GHOSTLAND

– tajemnicze PRZEBUDZENIE DUSZ

Więcej informacji o ENEMEFie i głosowanie na kolejność TUTAJ

ENEMEF: Noc Grozy i Horrorów odbędzie się 26 października 2018 r. (piątek).

Bilety w cenie od 28 do 39 zł są już do nabycia w kasach kina oraz na www.multikino.pl.

Po więcej informacji, pełny cennik biletów itd. zapraszamy na www.enemef.pl. Na stronie można również:

– zapisać się do listy osób BEZPŁATNIE otrzymujących informacje o zbliżających się ENEMEFach mailem i/lub SMSem,

– wygrać zniżkę: przed każdym ENEMEFem losowanych jest kilka tysięcy osób wśród wszystkich zarejestrowanych na stronie – otrzymują oni specjalnego zniżkowego SMSa, z którym bilety na ENEMEF można kupić ze zniżką nawet do 10 zł! Wszyscy zarejestrowani użytkownicy www.enemef.pl otrzymają zniżkowe kody 2 zł do wykorzystania przy zakupie biletów na www.multikino.pl

Dla naszych Czytelników mamy trzy pojedyncze zaproszenia na tę „straszną” noc. Aby zdobyć jedno z nich, wystarczy tradycyjnie podesłać nam na adres konkurs@mlodyelblag.pl swoje imię i nazwisko. W temacie maila prosimy wpisać Horror. Na zgłoszenia czekamy do wtorku 23 października. O zdobyciu zaproszenia szczęśliwcy zostaną poinformowani drogą mailową. 

Ważne!

Wasze dane osobowe w postaci imienia i nazwiska przetwarzane będą tylko na potrzeby rozstrzygnięcia konkursu i zostaną udostępnione jedynie Organizatorowi Maratonu na potrzeby przekazania biletów i ich odbioru w kinie. Dane te, jak również adres mailowy nie będą podmiotom trzecim udostępniane alni przetwarzane na inne potrzeby jak tylko te wymienione wyżej.

Przekaż znajomym